ר.ב לייפציג ניצחה 2:4 את קלן וחזרה למקום השלישי''המשחק היה חשוב לכפ''ס, שמח שלא היינו תפאורה''היסטוריה: קטמון תשנה את שמה להפועל ירושליםהן עדיין בפגרה: 0:0 חלש בין בני יהודה להפועל כפ''ס0:3 למכבי פ''ת על כפר קאסם, תבוסה לעטר בבכורהפורסם לו''ז הליגה האיטלקית: 124 משחקים ב-43 ימיםכדוריד: העונה בוטלה, מכבי ראשון לציון היא האלופהצפו בתיעוד: ג'יי אר סמית מכה אדם שפגע במכוניתוווילבקין שוב תקף, המנהלת מאיימת להטיל עליו קנס''למי ששכח, גם אנחנו שיחקנו ללא מלך השערים שלנו''
כדור הפרמייר ליג (טוויטר)

החל ממחר: קבוצות הפרמייר ליג יוכלו לחזור לאימונים

שני | | 16:32    מאת מערכת ישראל ספורט

שלב ראשון בדרך לחזרה לשגרה: כל מועדוני הליגה הבכירה הצביעו פה אחד על חזרה לאימונים בקבוצות של 5 וללא מגע. השחקנים יעברו שתי בדיקות קורונה בשבוע. איטליה: הליגה לא תחודש לפני ה-14 ביוני

חדשות טובות מאנגליה: 20 קבוצות הפרמייר ליג הצביעו היום (שני) פה אחד בעד החזרה לאימונים החל ממחר, כאשר מסתמן שהליגה תחודש ב-19 ביוני. התקווה של ראשי הליגה היא שמדובר בשלב נוסף בדרך לחידוש המשחקים בליגה הבכירה, כשהמטרה היא לסיים את עונת 2019/2020 עד סוף אוגוסט. יש לציין כי השחקנים יעברו בדיקות קורונה לפחות פעמיים בשבוע.
 


עד היום ערכו מספר קבוצות אימונים אישיים לשחקניהן, אולם לא ניתן היה לערוך אימונים קבוצתיים. החל ממחר יהיה ניתן לקיים אימונים בקבוצות של עד חמישה שחקנים על כל מגרש, בנוסף לאימונים האישיים כמובן. שיחת הווידאו שנערכה היום נמשכה מעל שעתיים ולכל המאוחר בשבוע הבא ראשי המועדונים ישוחחו פעם נוספת ואז גם תתקבל ההחלטה הרשמית לחדש את העונה, בהנחה שהכל יעבור כשורה בשבוע הקרוב. לפני שישובו למגרש האימונים, השחקנים יצטרכו להגיש טופס בו הם חתומים על הסכמתם לעמוד במדיניות הקורונה שגובשה על ידי המועדונים. 
 


* ראש ממשלת איטליה ג'וזפה קונטה חתם היום על החלטה שלא יתקיימו אירועי ספורט במדינה עד ה-14 ביוני, כך שהליגה המקומית לא תוכל לחזור עד אז. מוקדם יותר, ארגון השחקנים באיטליה דחה את הנהלים שהציעה הממשלה - בעיקר בשל הכוונה לבודד קבוצה שלמה אם שחקן אחד יימצא חיובי בבדיקות הקורונה. ביומיים הקרובים אמורים בארץ המגף להחליט על פרוטוקול חדש, שככל הנראה יהיה דומה לאלה של גרמניה וספרד.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות