ליגה לאומית: החלוץ גיל יצחק חתם בהפועל כפר סבאהאוהדים זעמו, מכבי נתניה תאפשר בחירת סמל חדשקריית שמונה הודיעה: מוחמד שכר ממשיך לעוד עונהניר דוידוביץ' עוזב את מכבי חיפה: ''תמיד נתתי את הכל''הפועל ת''א הגישה את הערעור על עונשו של ניר קלינגרשכטר נפרד ממכבי ת''א: ''לא אשקר, יש לי צביטה בלב''מומחי הווינר מעריכים: איטליה תשמור על מאזן מושלםרב הנסתר על הגלוי: הקיץ שעובר על מכבי תל אביבאלברו מוראטה: ''עוד משחק שברח לנו, נשאר גמר אחד''בסיומה של דרמה משוגעת: מילווקי עלתה לגמר המזרח
יוליה סצ'קוב (קרדיט: Ludus Alliance)

יוליה סצ'קוב זכתה בליגת אומנויות הלחימה הווירטואלית

חמישי | | 14:35    מאת מערכת ישראל ספורט

אלופת העולם בקיקבוקסינג גברה על ירדן ג'רבי בגמר. כמוה, גם שאר הספורטאים שהתחרו בליגה במהלך תקופת הקורונה, ממתינים לאישור לאימוני מגע - זאת בניגוד לכדורגלנים וכדורסלנים שכבר קיבלו אישור

יוליה סצ׳קוב (21), אלופת העולם בקיקבוקסינג, היא המנצחת הגדולה של ליגת Athletic Martial Arts - VIP Home Championships, שהתקיימה בחודש האחרון במהלך סגר הקורונה ואפשרה ללוחמים להתאמן ולהתחרות באופן מקצועי גם בימי הקורונה מהבית באמצעות קונסולת הפעילות האקטיבית החדשנית של הסטארט אפ ludus alliance.

יוליה ניצחה 15 לוחמים ולוחמות מהמובילים והמובילות בישראל, אלופי עולם ומחזיקי תארים בינ"ל והוכיחה כי לה יש את שילוב היכולות האתלטיות והקונטיביות הטובות ביותר כשבשלב הגמר, היא גברה על ירדן ג'רבי, מדליסטית אולימפית ואלופת העולם וישראל לשעבר בגו'דו, אך כאמור בשלב הגמר הייתה זו סצ'קוב שקטפה את תואר "הלוחמת בעלת היכולות האתלטיות הטובות ביותר בישראל", שיזכה אותה גם בפרס כספי על סך 5000 ש"ח. בתחרות נמדדו יכולות הבסיס של הלוחמים -מהירות תגובה, כח מתפרץ, קבלת החלטות, תזמון וסיבולת. התחרות התקיימה כאמור באמצעות קונסולת Ludus Paddle, אשר מזניקה ומודדת את יכולות הלוחמים. לתחרות נבחרו 9 טכניקות ספציפיות אשר התבססו על סגנונות הלחימה השונים של הלוחמים בתחרות.

יוליה סצ'קוב (קרדיט: Ludus Alliance)
יוליה סצ'קוב: "היה לי כיף להשתתף וכמובן לנצח את האליפות הזו ולהתמודד מול אתלטים ברמה בינ"ל כמו ירדן ג'רבי, נילי בלאק, שי ברנד ואחרים. לא חשבתי שאי פעם ייצא לי להתחרות מולם בזירה אחת. משבר הקורונה באמת נתן את ההזדמנות הזו והיווה עבורי ועבור כל המתמודדים פתרון נהדר לאימון במסגרת ההגבלות והעובדה שנוספה לזה תחרות, כמובן העצימה את החוויה, כי בסופו של דבר כולנו ספורטאים מאוד הישגיים. אני מודה ל- ludus alliance על ההזמנה וממליצה ללוחמים מכל תחום, בין אם מדובר בילדי החוגים או לוחמים תחרותיים, להתנסות בשימוש בקונסולה ולהכיר דרך חדשה לאימון בכל מקום ובכל מצב".

מייסד ומנכ"ל החברה, ניר יכין: "אני מברך את יוליה על הזכייה בתואר ואת כל הלוחמים והלוחמות שהשתתפו באליפות ולקחו את התחרות בצורה הכי רצינית ומקצועית שאפשר. תקופת הקורונה והסגר אילצו את כולנו להסתגל למציאות ספורטיבית חדשה ואני שמח שבעוד שליגות של ארגוני ספורט בינלאומיים כגון FIFA, NBA ובעצם כל ליגות הספורט בעולם הקפיאו את פעילותן, לודוס היתה היחידה בעולם שאפשרה לאתלטים גם להתאמן בצורה מקצועית גבוהה וגם בהשתתפות בתחרות אמיתית, המבוססת על תוצאות מדידות של טכניקות קרב בפרמטרים השונים . אני מאחל לכל ענפי הספורט חזרה לשגרה אמיתית שכוללת גם מגע ותחרויות בארץ ובעולם. קיבלנו תגובות ופניות ממאמנים, מועדונים ולוחמים מכל העולם שהתעניינו בקונסולה ובטכנולוגיה שלנו, ובהמשך נציג פיתוחים נוספים שמתאימים לאתלטים מכל הגילים לשגרת האימונים שלהם".

נגישות