בניון: ''ביישנו את המועדון'', אוהדים מחו בביתו של לוילאומית: מכבי פ''ת בדרך לליגת העל, ראשל''צ מעדהה-NBA תחזור ב-31 ביולי, הדראפט: ב-15 באוקטוברגרוטו לשחקנים: ''כל נושא הבידוד הביתי ייבחן מחדש''דיווחים בגרמניה: ''טימו ורנר על סף חתימה בצ'לסי''אלפסי: ''המטרה היא לבנות תלכיד גם לעונה הבאה''הפועל חיפה מימשה את האופציה על מיקי סירושטייןיו''ר מנהלת ליגת העל לנשים נפגשה עם השר טרופרסאואנה: ''הייתי מוכן לעשות כל מה שצריך כדי לחזור''ג'ייק כהן: ''בכיינים? בסה"כ רצינו לחזור לשחק בטוח''
שר הספורט הבא, חילי טרופר (מתוך אתר הכנסת)

רשמית: ח''כ חילי טרופר ימונה לשר התרבות והספורט

חמישי | | 12:04    מאת אדי חליאבין

יו''ר כחול לבן בני גנץ, הודיע לחבר הכנסת כי החליט למנותו לשר הספורט עם השבעת הממשלה הצפויה. בעבר שימש מנהל אגף החינוך, הרווחה והתרבות בירוחם. יחליף את מירי רגב ששימשה בתפקיד מאז 2015

בצל משבר הקורונה שעדיין לא הסתיים באופן סופי ואחרי שלוש מערכות בחירות, הערב (חמישי) תושבע ממשלת ישראל ה-35 והספורט הישראלי יקבל שר חדש. יו"ר כחול לבן, רא"ל (במיל') ח"כ בני גנץ, נפגש היום עם ח"כ חילי טרופר ועדכן אותו כי החליט למנותו לשר התרבות והספורט עם השבעת הממשלה הצפויה. הוא מחליף את מירי רגב, שכיהנה בתפקיד מאז 2015.

טרופר בן ה-42, שניצב במקום ה-12 ברשימה של המפלגה לכנסת לפני הפרידה מ"יש עתיד" ו"תל"ם",  ידוע כחובב ספורט מושבע. הוא מחזיק במניה בקבוצת האוהדים הפועל קטמון מהליגה הלאומית בכדורגל, כמו גם במנוי למשחקי הבית של קבוצת הכדורסל הפועל ירושלים בארנה. הוא איש חינוך בבסיסו והיה עוזרו של שי פירון, כשזה היה שר החינוך. לאחר שפירון התפטר מתפקידו, טרופר שימש כמנהל אגף החינוך, הרווחה והתרבות בירוחם.

טרופר הוא ממקימי העמותות "במעגלי צדק", "שכן טוב" ו"קרן פסיפס". בעבר כיהן כסמנכ"ל עמותת "אחריי!" וכן ניהל את בית הספר ברנקו וייס ברמלה. טרופר נשוי ואב לארבעה, הוא גר בקהילה משותפת של דתיים וחילוניים במושב נס הרים, שהיה ממקימיה ובפברואר 2020 תרם כליה לאדם שלא הכיר.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות