בניון: ''ביישנו את המועדון'', אוהדים מחו בביתו של לוילאומית: מכבי פ''ת בדרך לליגת העל, ראשל''צ מעדהה-NBA תחזור ב-31 ביולי, הדראפט: ב-15 באוקטוברגרוטו לשחקנים: ''כל נושא הבידוד הביתי ייבחן מחדש''דיווחים בגרמניה: ''טימו ורנר על סף חתימה בצ'לסי''אלפסי: ''המטרה היא לבנות תלכיד גם לעונה הבאה''הפועל חיפה מימשה את האופציה על מיקי סירושטייןיו''ר מנהלת ליגת העל לנשים נפגשה עם השר טרופרסאואנה: ''הייתי מוכן לעשות כל מה שצריך כדי לחזור''ג'ייק כהן: ''בכיינים? בסה"כ רצינו לחזור לשחק בטוח''
אזור התרסקות המסוק (טוויטר)

אחיו של הטייס טוען: ''קובי בראיינט היה מודע לסכנה''

שלישי | | 08:22    מאת מערכת ישראל ספורט

אחיו של ארה זובאיאן, טייס המסוק, בתגובה לתביעה שהגישה האלמנה ונסה בראיינט: ''קובי וג’יג’י היו מודעים לסיכונים הגדולים בטיסה במזג אוויר קשה שכזה. האסון נגרם בשל רשלנות או אשמה של הנוסעים''

אחיו של ארה זובאיאן, הטייס שנספה בתאונת המסוק שגבתה את חייו של קובי בראיינט, בתו בת ה-13 ג'יאנה ושבעה אנשים נוספים, טוען כי אגדת ה-NBA היה מודע לסכנות של הטיסה ובחר לטוס בכל זאת. במסמכים שהועברו לבית המשפט העליון של קליפורניה בתגובה לתביעה של אלמנתו של קובי, ונסה בראיינט, נגד חברת התעופה "איילנד אקספרס" בה זובאיאן הועסק, שוטח אחיו את טענותיו, וטוען שקובי היה מודע לסכנות הרבות שכרוכות בטיסה בתנאי ראות קשות.
 


האח ברג' כתב: "כל הפציעות וכל הנזק נגרמו ישירות בשל רשלנות או אשמה של הנוסעים. זאת בעיקר בשל הידיעה והרצון לטוס על אף הסיכונים הכרוכים בכך. ההחלטה הרשלנית גרמה לנזק בלתי הפיך. קובי וג’יג’י היו מודעים לסיכונים הגדולים בטיסה במזג אוויר קשה שכזה. הם קיבלו הערכה מדויקת של המצב, ולמרות הכל הסכימו לעלות על המסוק. השניים היו מודעים לעובדה שתאונה עלולה להתרחש ולגרום לפציעתם...לכן הטענות של ונסה בראיינט לרשלנות אינן במקום ואינן נכונות". 

בכתב התביעה מטעם ונסה בריאנט הועלו טענות קשות נגד זובאיאן והחברה שעבורה עבד, Island Express Helicopters. על פי המתואר בתביעה, זוביאן לא בדק את תנאי מזג האוויר לפני ההמראה ולא שקל לשנות את מסלול הטיסה גם במהלכה, כשראה שהמסוק עומד להיכנס לאיזור שבו שרר ערפל כבד. כזכור, התרסקות המסוק המחרידה אירעה ב-26 בינואר בלוס אנג'לס כאשר כל הנוסעים היו בדרכם למשחק כדורסל באקדמיה של אגדת הכדורסל של הלייקרס, בה שיחקה גם בתו.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות