בניון: ''ביישנו את המועדון'', אוהדים מחו בביתו של לוילאומית: מכבי פ''ת בדרך לליגת העל, ראשל''צ מעדהה-NBA תחזור ב-31 ביולי, הדראפט: ב-15 באוקטוברגרוטו לשחקנים: ''כל נושא הבידוד הביתי ייבחן מחדש''דיווחים בגרמניה: ''טימו ורנר על סף חתימה בצ'לסי''אלפסי: ''המטרה היא לבנות תלכיד גם לעונה הבאה''הפועל חיפה מימשה את האופציה על מיקי סירושטייןיו''ר מנהלת ליגת העל לנשים נפגשה עם השר טרופרסאואנה: ''הייתי מוכן לעשות כל מה שצריך כדי לחזור''ג'ייק כהן: ''בכיינים? בסה"כ רצינו לחזור לשחק בטוח''
דור מיכה ושחקני מכבי ת''א (ישי נאמן)

אופ''א תבטל את מוקדמות הצ'מפיונס והליגה האירופית?

שני | | 13:02    מאת מערכת ישראל ספורט

בשורה רעה לקבוצות הישראליות? ב''טיימס'' הבריטי נכתב כי אופ''א שוקלת לבטל או לצמצם את מספר סיבובי המוקדמות בשני המפעלים, בהם משתתפות אלופת הליגה, סגניותיה ומחזיקת גביע המדינה הישראליות

האם הקבוצות הישראליות ייפגעו מהתכנית החדשה של אופ"א לגבי העונה הבאה? ב"טיימס" הלונדוני מדווחים היום (שני) שהארגון שוקל מספר אפשרויות לגבי לוח המשחקים לעונה הבאה, אחרי שפתיחת שלב הבתים של ליגת האלופות כבר נדחתה בחודש ל-20 באוקטובר, כאשר בהתחשב בחזרתן של רבות מהליגות באירופה, מסתמנים קשיים בהרכבת סדר משחקים ריאלי למוקדמות המפעלים האירופיים. 
 


לפי אחד התרחישים שאופ"א שוקלת, ייתכן שיצומצמו מספר סיבובי המוקדמות או שכולם ישוחק אך יוכרעו במשחק אחד, ולא בשיטת הגומלין הנהוגה. על פי הטיימס, גם ביטול המוקדמות נמצא על הפרק במידה שלא ימצאו פתרונות אחרים וכך רק המדינות שזוכות לכרטיסים ישירים לשלב הבתים יוכלו להשתתף במפעלים האירופיים. העדיפות באופ"א היא לשחק בספטמבר עם סיבוב בודד של מוקדמות ולהתחיל את ליגת האלופות באוקטובר.

בין המדינות שייפגעו קשות מהחלטה כזאת נמצאת כמובן ישראל, בה אלופת הליגה זוכה להתמודד בסיבוב הראשון של מוקדמות ליגת האלופות ומחזיקת גביע המדינה, והקבוצות שמסיימות במקומות 2 ו-3 בליגה, משתתפות במוקדמות הליגה האירופית. גם אם סיבובי המוקדמות יתקיימו, הקבוצות הישראליות צפויות להיות מושפעות באופן ישיר מהחלטות אופ"א. בכל מקרה, אופ"א תתכנס היום פעם נוספת כדי לדון בהמשך הפעילות, בין היתר בנושא סיבובי המוקדמות.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות