''הגרפיטי - הוכחה לצורך בשיתוף פעולה עם מוסלמים''אינטר ''נשארה בחיים'', קלופ פרגן לשוער השלישי שלושילם את המחיר: קרלוס קיירוש פוטר מנבחרת קולומביהדיווח באנגליה: אופ''א מתכננת מהפכה בליגת האלופותלחץ גדול בריאל מדריד, ''זידאן עשוי להיות מפוטר בקרוב''ליברפול בשמינית הגמר, 2:3 חשוב לאינטר על גלאדבךדני אבדיה חתם רשמית בוושינגטון: ''זו רק ההתחלה''לאומית: עירוני ר''ג ואשקלון מושלמות, אשדוד ניצחהמנור סולומון: ''חלום שהתגשם לכבוש שוב מול ריאל''סולומון שוב כבש, שחטאר ניצחה 0:2 את ריאל מדריד
יאניס ספרופולוס עם שמעון מזרחי וצלחת האליפות (עודד קרני, מנהלת הליגה)

מזרחי: ''נעשה כל שניתן להעמיד מחדש את הקבוצה''

ראשון | | 14:21    מאת מערכת ישראל ספורט

יו''ר מכבי ת''א פנה במכתב שפורסם באתר הרשמי לאוהדים והסביר את ההתרחשויות האחרונות, האתגרים שבדרך והרצון לחזור למגרשים ולחדש את משחקי הכדורסל: ''חזרנו והדגשנו את רצוננו להמשך המשחקים''

יושב ראש מכבי תל אביב שמעון מזרחי פנה היום (ראשון) במכתב מיוחד לאוהדים, שפורסם באתר הרשמי , ובו הסביר לקהל את ההתרחשויות האחרונות, האתגרים שעוד לפנינו והרצון לחזור למגרשים ולחדש את משחקי הכדורסל. מזרחי כתב: "אוהדים יקרים, כמי שמלווים אותנו בנאמנות מזה עשרות בשנים, מי כמותכם יודעים עד כמה היינו ונשארנו נחושים מאז ומתמיד לעשות כל אשר רק ניתן ואף למעלה מזה, על מנת שרצף המשחקים במהלך כל השנים יימשך ולא ייפסק".

היו"ר המשיך: "כך היה במלחמת יום הכיפורים, במלחמת לבנון הראשונה והשניה, במלחמת המפרץ הראשונה והשניה ובשנת 2004, כשחרף רצף פעולות הטרור בארץ עשינו הכל כדי שהפיינל פור של היורוליג יישאר בתל אביב ולא יועתק למוסקבה. כך היה גם העונה הזו, כאשר לא שקטנו ופעלנו עד הרגע האחרון להמשך קיומם של משחקי הליגה הישראלית ומשחקי היורוליג, והכל במסגרת ההיתרים והתקנות. למותר להוסיף אילו משאבים הושקעו על ידינו העונה בבניית סגל שחקנים ומאמנים אטרקטיבי, שגרם להישגיות ובצידה אף להנאה רבה, והביא אותנו לפסגת הליגה המקומית ולהעפלה לשלב הפלייאוף של שמונה הראשונות ביורוליג. כל זאת עד אשר נאלצנו לצערנו להפסיק לשחק בעקבות משבר הקורונה".
 


מזרחי הוסיף וכתב: "לאחר פרוץ המשבר, הרי שבכל הישיבות שהתקיימו במסגרת מנהלת הליגה חזרנו והדגשנו ללא הרף את רצוננו בהמשך קיומם של משחקי הליגה. יחד עם מספר רב של קבוצות ליגת העל ביקשנו להבהיר ולבדוק מספר נושאים; בריאותם של השחקנים, אפשרויות הטסה והחזרת השחקנים שנמצאים בחו"ל, תקופת הבידוד הנדרשת, מקום הבידוד, היענות לדרישתם הצודקת של השחקנים לאפשר להם מספר שבועות לצורך אימונים על מנת למנוע פגיעות ופציעות לאחר חודשיים ללא אימונים ומשחקים, וכן לבקש מהקבוצות לבדוק מי וכמה משחקניהן מתעתדים לחזור ארצה ואת המשמעויות של משחקים ללא קהל - כל זאת על מנת לבנות מתווה מתאים להמשך המשחקים".

היו"ר סיכם: "כמו כן, ביקשנו לבצע פעולה אינטנסיבית על מנת לאפשר קבלת מענק מהמדינה לקבוצות הקורסות בגלל הנזק הכלכלי העצום שנגרם להן בעקבות המשבר, כל זאת כאשר חוזרים אנו ומדגישים כי פנינו הם להמשך המשחקים. אנו נמשיך ונעשה כל אשר ניתן מבחינתנו, במסגרת המגבלות הקיימות, להעמיד מחדש את קבוצתנו האהובה, וכל זאת תוך ציפיה אף לראות מה תהא החלטת היורוליג לגבי המשך המשחקים. חשוב לנו היה להביא לידיעתכם את העובדות לאשורן ובתקווה רבה לראותכם בקרוב במגרשים".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות