בניון: ''ביישנו את המועדון'', אוהדים מחו בביתו של לוילאומית: מכבי פ''ת בדרך לליגת העל, ראשל''צ מעדהה-NBA תחזור ב-31 ביולי, הדראפט: ב-15 באוקטוברגרוטו לשחקנים: ''כל נושא הבידוד הביתי ייבחן מחדש''דיווחים בגרמניה: ''טימו ורנר על סף חתימה בצ'לסי''אלפסי: ''המטרה היא לבנות תלכיד גם לעונה הבאה''הפועל חיפה מימשה את האופציה על מיקי סירושטייןיו''ר מנהלת ליגת העל לנשים נפגשה עם השר טרופרסאואנה: ''הייתי מוכן לעשות כל מה שצריך כדי לחזור''ג'ייק כהן: ''בכיינים? בסה"כ רצינו לחזור לשחק בטוח''
אדם סילבר (האתר הרשמי)

סילבר לשחקני ה-NBA: ''זה האתגר הכי גדול של חיינו''

שבת | | 09:21    מאת מערכת ישראל ספורט

הקומישינר של ה-NBA ערך שיחה עם השחקנים ועדכן אותם לגבי עתיד הליגה. הוא הבהיר להם שאין לחץ לקבוע תאריך חזרה, שיש שני מקומות אופציונליים לקיום הפלייאוף, ורמז: יהיו קיצוצים, תתכוננו לשינויים

בניגוד לליגת העל בכדורסל שלנו כאן בישראל, שראשיה הודיעו אתמול על חזרה לפעילות בחודש הבא, בארצות הברית הספורט עדיין משותק וכחלק מהמצב גם ב-NBA עדיין לא יודעים מה יהיה עתיד עונת 2019/2020. ב-ESPN דווח הלילה (בין שישי לשבת) שהקומישינר, אדם סילבר, ערך שיחת ועידה עם השחקנים נציגי הקבוצות ועידכן אותם היכן עומדים הדברים.
 


סילבר הכין את שחקני הליגה למכה הכלכלית שהיא תספוג וטען שכרגע אי אפשר להבטיח שבעונה הבאה המשחקים יתקיימו באולמות עם קהל. לדברי הקומישינר, 40 אחוז מההכנסות של הליגה מגיעות מכסף שמקורו במשחקים באולמות. "זה עוד עשוי להתברר כאתגר הכי גדול של חיינו", אמר סילבר. בנוסף הקומישינר נשאל כמה שאלות בנושאי בטיחות, השיטה בה הליגה תחזור וכיצד הדבר ישפיע על העתיד הכלכלי של השחקנים. סילבר אמר כי ההחלטה לחזור או לא לחזור לא צריכה להתקבל במהלך חודש מאי וכנראה גם לא ביוני. בנוסף, הוא אישר כי ייתכן שפתיחת העונה הבאה תידחה לדצמבר.
 


סילבר אמר עוד שהמטרה היא לרכז את יתר המשחקים במקום ספציפי או מקסימום שניים, כאשר אורלנדו ולאס וגאס הם היעדים הגיוניים ביותר: "אין טעם להוסיף סיכון ולהטיס את כולם לערים שונות אם לא יהיו אוהדים. אני חושב שהכי בטוח אם נשחק במקום אחד או בשניים". הקומישינר אמר גם שהוא מקווה שהעונה תושלם עם סדרות פלייאוף רגילות אבל השאיר את האופציה לטורניר קצר יותר פתוחה. כמו כן, לדבריו, העונה הבאה עשויה להיפתח רק בחודש דצמבר - ללא קשר אם העונה הנוכחית תושלם או לא. בנוסף הקומישינר הבהיר שכל השחקנים והמעורבים ייבדקו, אבל "לא נגזול בדיקות מאנשים נזקקים".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות