3:4 ללידס על פולהאם, 2:5 לאברטון על ווסט ברומיץ'62 דק' למונאס דאבור, 2:3 דרמטי להופנהיים על קלןההתפרצות בחדרה: עלה ל-13 מספר החולים בקורונה''משחק הקורונה'': שחקן שישי מבני סכנין חיובי לקורונהדיווח: ''ליברפול סיכמה את צירוף דיוגו ז'וטה מוולבס''ערן זהבי בהולנד, יחתום לשנתיים בפ.ס.וו איינדהובןקבוצה היסטורית: המספרים מאחורי ה-0:8 על שאלקההלייקרס ב-0:1 בגמר המערב אחרי 114:126 על דנברמשחק שלישי ללא ניצחון: רק 0:0 לליון מול נים בביתכאילו לא הייתה פגרה: 0:8 לבאיירן מינכן על שאלקה
צלחת האליפות בבונדסליגה (האתר הרשמי)

הגיע אישור רשמי: הבונדסליגה תחזור ב-15 במאי

רביעי | | 22:18    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי ההתעקשות להקפיד על בידוד של שבועיים לשחקנים לפני שובה של הליגה הבכירה, אנגלה מרקל נתנה אור ירוק לתקופת בידוד מקוצרת שתאפשר את חזרת הליגה בעוד 9 ימים. וגם: מתווה החזרה המלא

בשורות חיוביות מאוד מגיעות היום (רביעי) מגרמניה: בסיומו של יום דיונים ממושך ושיחות שקיימה עם 16 ראשי המחוזות של גרמניה, הקנצלרית אנגלה מרקל נתנה אור ירוק לחידושה של הבונדסליגה, הליגה הגדולה הראשונה שתחזור לפעילות באירופה אחרי משבר הקורונה. מנהלת הבונדסליגה הודיעה בהמשך הערב כי התאריך שנקבע הוא ה-15 במאי - בעוד תשעה ימים בלבד. כל תשעת המחזורים שנותרו לסיום העונה יתקיימו ללא קהל תוך כדי שמירה על כללי היגיינה ברורים המעוגנים בפרוטוקול של מנהלת הליגה.

בהתאם לפרוטוקול החזרה לפעילות שסוכם בין מנהלת הליגה הגרמנית לרשויות הבריאות במדינה, כל השחקנים התחייבו לעבור בדיקות לפני חידוש האימונים, דבר שנעשה כבר בשבוע שעבר. כל שחקן יעבור שתי בדיקות על מנת לשלול שהוא נושא את הנגיף כולל בין המשחקים. למעלה מ-1700 בדיקות כבר נערכו ל-36 הקבוצות בשתי הליגות הבכירות בגרמניה והשבוע חזרו השחקנים לאימונים מלאים. בסה"כ, בשתי הליגות יתבצעו 20 אלף בדיקות עד לסיום הליגה. מומלץ שגם אנשים שנמצאים במגע עם השחקנים (למשל בני משפחה) יציעו את עצמם לבדיקה באופן ולונטארי. מי שמסרב, מתבקש להביא אישור בכתב שלא נבדק.
 


אם שחקן אחד נדבק בקורונה, כל חבריו לקבוצה לא מחויבים באופן אוטומטי להיכנס לבידוד. זאת מכיוון שהשחקנים עצמם והצוות המקצועי נבדקים פעמיים בשבוע בממוצע ולכן הם נכנסים לקטגוריה של "קבוצת סיכון נמוכה להדבקה". הרשויות המקומיות הן אלה שיבשרו לקבוצה מי מבין חבריה יצטרך להיכנס לבידוד. במקרה ששחקן נדבק לא תהיה חובה על הקבוצה לדווח על כך לתקשורת. ההנחיה של הליגה היא שהקבוצות יהיו ערוכות למשחקים עם "סגלים רחבים כמה שניתן". השחקנים ישתכנו בבית מלון קבוע לפני תחילת העונה ובמהלך משחקים תוך שמירה על כללי היגיינה. נאסר עליהם לחלק חתימות או להצטלם עם אנשים אחרים. 

בנוסף, 322 אנשים בלבד יהיו מורשים להיכנס לאצטדיון בשעת המשחקים ותיאסר כניסת קהל. הם יחולקו לשלושה מעגלים שונים במתחם (מגרש, פנים האצטדיון ומחוץ לאצטדיון) ובשעות מסוימות נאסר עליהם לבוא במגע עם אנשים אחרים באצטדיון. כל הנוכחים באצטדיון יעטו מסיכה למעט השחקנים והשופטים הפעילים במשחק. כדורי המשחק יעברו חיטוי לפני ובמהלך המשחק, כאשר השחקנים ישהו זמן קצר מאוד בחדר ההלבשה.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות