בניון: ''ביישנו את המועדון'', אוהדים מחו בביתו של לוילאומית: מכבי פ''ת בדרך לליגת העל, ראשל''צ מעדהה-NBA תחזור ב-31 ביולי, הדראפט: ב-15 באוקטוברגרוטו לשחקנים: ''כל נושא הבידוד הביתי ייבחן מחדש''דיווחים בגרמניה: ''טימו ורנר על סף חתימה בצ'לסי''אלפסי: ''המטרה היא לבנות תלכיד גם לעונה הבאה''הפועל חיפה מימשה את האופציה על מיקי סירושטייןיו''ר מנהלת ליגת העל לנשים נפגשה עם השר טרופרסאואנה: ''הייתי מוכן לעשות כל מה שצריך כדי לחזור''ג'ייק כהן: ''בכיינים? בסה"כ רצינו לחזור לשחק בטוח''
דני אבדיה בפעולה (אתר היורוליג)

הגרלת הדראפט נדחתה, מתי העונה הבאה תצא לדרך?

שבת | | 08:14    מאת מערכת ישראל ספורט

לידיעת דני אבדיה וים מדר: בעקבות התפשטות נגיף הקורונה והשבתת הליגה שעדיין לא ברור מתי תוכל להתחדש, נדחה רשמית האירוע שאמור היה להיערך באמצע החודש בשיקגו. גם פתיחת העונה תידחה?

לידיעת דני אבדיה וים מדר: ה-NBA החליטה לדחות את הגרלת הלוטרי ואת אירוע הקומביין המסורתי, שהיו אמורים להיערך בשיקגו במהלך החודש הקרוב. על פי כתב ה-NBA הבכיר של ESPN, אדריאן ווז'נרובסקי, בכירים בליגה מנסים לדחות גם את הדראפט עצמו, אולם ההערכות הן שהוא ייערך במועדו המקורי ב-25 ביוני.

ים מדר בפעולה (אתר FIBA)
בהתאם לדחייה המסתמנת של הדראפט, גם פתיחת עונת 2020/2021 אמורה להידחות לדצמבר, כפי שמדווחים ב-ESPN. למהלך יש תמיכה בקרב בעלי הקבוצות ומנהלי הליגה הטובה בעולם, מתוך מטרה לתת לקבוצות אפשרות לקיים מה שיותר משחקים עם קהל, ברגע שתתקבל החלטה שהאוהדים יוכלו לשוב לאולמות, מה שלא אמור לקרות לפני 2021. נכון לעכשיו אין עדיין תאריך לחזרה של העונה הנוכחית (2019/20). הנהלת הליגה אמנם אישרה מבחינתה לקבוצות לפתוח את מתחמי האימונים שלהן, אבל חלקן מסרבות עד שיקבלו אישור מבחינה בריאותית לכך מהרשויות.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות