קריית שמונה הודיעה: מוחמד שכר ממשיך לעוד עונהניר דוידוביץ' עוזב את מכבי חיפה: ''תמיד נתתי את הכל''הפועל ת''א הגישה את הערעור על עונשו של ניר קלינגרשכטר נפרד ממכבי ת''א: ''לא אשקר, יש לי צביטה בלב''מומחי הווינר מעריכים: איטליה תשמור על מאזן מושלםרב הנסתר על הגלוי: הקיץ שעובר על מכבי תל אביבאלברו מוראטה: ''עוד משחק שברח לנו, נשאר גמר אחד''בסיומה של דרמה משוגעת: מילווקי עלתה לגמר המזרחהיא עדיין ללא ניצחון: רק 1:1 לנבחרת ספרד מול פוליןהשיגה את הקריטריון: קנייזבה-מיננקו תשתתף בטוקיו
כדור כדורסל (אתר FIBA)

בשורות טובות: גם הכדורסל הישראלי חוזר לאימונים

שני | | 14:10    מאת מערכת ישראל ספורט

איגוד הכדורסל אישר כי בתיאום עם משרד הספורט ומשרד הבריאות, התקבל אישור לחזרה לאימונים בהתאם לתכנית שהגיש האיגוד ובהתאם להגבלות של משרד הבריאות. מה הם השלבים הבאים בחזרה לשגרה?

גם הכדורסל הישראלי חוזר לאימונים. איגוד הכדורסל הודיע היום (שני) כי הוא "שמח שמשרד הספורט קיבל את עמדת והחלטת הנהלת האיגוד מהשבוע שעבר ויאפשר מעתה לקבוצות לחזור לאימונים באופן מיידי על פי הגבלות משרד הבריאות. יש לציין כי קבוצות ליגת העל לא ישובו כרגע לאימונים.

משרד הספורט אימץ למעשה את תכנית החזרה לאימונים כפי ששלח אליו האיגוד ביום שני שעבר. בשלב הבא האיגוד יבקש לחזור לאימונים מלאים כולל מגע ומכאן יהיה אפשר לסיים את העונה בליגות השונות וכל זאת לטובת עשרות אלפי השחקניות והשחקנים בגילאים השונים ובכל רחבי הארץ.

האימונים יתקיימו תוך הקפדה של שני מטרים ללא מגע בין השחקנים, בהנחיית צוות אימון בחלוקה של עד 10 אנשים באזורים מתוחמים תחת הקפדה על שמירת מרחק בין המתאמנים שיבצעו אימונים ללא מגע. הקבוצות המעוניינת להתחיל להתאמן יודיעו על כך לאיגוד, ולצרף טופס חתום בו אחראי על המבנה של האימון.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות