לאסק התאמנה עם מגע, נענשה ואיבדה את הפסגהרשמית: נקבעו תאריכי החזרה באנגליה, איטליה וספרדספרופולוס: ''העונה הסתיימה בתחושת פספוס גדולה''ינאקופולוס תקף את היורוליג: ''נדפקים על ידי המאפיה''חיים סילבס: ''יש לנו מה למכור בכל משחק בפלייאוף''הסכם אחיד: ארגון השחקנים ומכבי פ''ת הגיעו להסדרקלטינס וסבג סיכמו לעונה הבאה לאחר שהסכימו לקצץדיווחים: ''ריאל מדריד תציע 4 שחקנים על פול פוגבה''רוני לוי: ''אני מקווה שהצעד הבא יהיה החזרת הקהל''אלטמן בספק למכבי חיפה, דמארי התאמן ויהיה כשיר
דניאל מוסינדי (צילום: הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)

אכזבה לישראל: פלייאוף העלייה לאליפות העולם בוטל

שישי | | 17:04    מאת מערכת ישראל ספורט

כדוריד: דווקא לאחר שהכחולים-לבנים העפילו לשלב המכריע בדרך למצרים 2021, האיגוד האירופי החליט לבטל את המשחקים בעקבות משבר הקורונה וקבע כי העולות יהיו על פי דירוג באליפות אירופה האחרונה

האיגוד האירופי בכדוריד קיבל היום (שישי) מספר החלטות, בהמשך למשבר הקורונה, והמאכזבת ביותר היא בזווית של נבחרת ישראל בוגרת: האיגוד האירופי החליט לבטל לחלוטין את כל שלבי ומשחקי הפליאוף על העלייה לאליפות העולם, ולפיכך המשחקים מול לטביה, שהיו אמורים להתקיים תחילה באפריל ונדחו ליוני - לא יתקיימו כלל. האיגוד האירופי קבע שהעולות לאליפות העולם במצרים 21' יהיו על פי דירוג באליפות אירופה האחרונה שהתקיימה בינואר.

כזכור, נבחרת ישראל העפילה מהשלב הראשון, אחרי שסיימה במקום הראשון והקדימה את נבחרות יוון, פינלנד וקפריסין, וההגרלה מול לטביה העניקה תקווה להעפיל לסיבוב השלישי והמכריע על העלייה לאליפות העולם - הישג שיורד לטימיון.

לגבי הנבחרות הצעירות של יששראל, שהיו אמורות לשחק בקיץ באליפויות אירופה עד גיל 18 ועד גיל 20 - הוחלט בשלב לדחות את המשחקים לחודש ינואר 2021, במקביל למועדי אליפות העולם לבוגרים במצרים. תוקף ההחלטה צפוי לקבל חותמת סופית בקונגרס שמתוכנן להיערך יוני - ובמהלכו מתוכננת להתקיים הגרלת משחקי מוקדמות אליפות אירופה 2022.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות