מסי מחוץ לסגל, קומאן: ''זו הזדמנות אחרונה למנוחה''אתלטיקו תנצח את באיירן מינכן, ליברפול את אייאקסחוזר הביתה: מתן נאור מונה לתזונאי של הפועל ת''אג'ודו: הגרנד פרי בת''א ישודרג רשמית לגרנד סלאםישראל והאמירויות יחתמו על הסכם לשיתוף פעולההפועל ב''ש: ''מי שלא יוכיח את עצמו, לא יישאר בקבוצה''ורד: ''זה ערב שחור, אני מבואס ומדוכא מהתצוגה שלנו''גל מקל: ''אני מאוד גאה'', יפתח זיו: ''אנחנו כמו משפחה''דולב חזיזה: ''כל משחק תלוי בנו, לא משנה איפה ומתי''הרימה דגל לבן? לסטר ספגה 2:1 ביתי מול פולהאם
דניאל מוסינדי (צילום: הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)

אכזבה לישראל: פלייאוף העלייה לאליפות העולם בוטל

שישי | | 17:04    מאת מערכת ישראל ספורט

כדוריד: דווקא לאחר שהכחולים-לבנים העפילו לשלב המכריע בדרך למצרים 2021, האיגוד האירופי החליט לבטל את המשחקים בעקבות משבר הקורונה וקבע כי העולות יהיו על פי דירוג באליפות אירופה האחרונה

האיגוד האירופי בכדוריד קיבל היום (שישי) מספר החלטות, בהמשך למשבר הקורונה, והמאכזבת ביותר היא בזווית של נבחרת ישראל בוגרת: האיגוד האירופי החליט לבטל לחלוטין את כל שלבי ומשחקי הפליאוף על העלייה לאליפות העולם, ולפיכך המשחקים מול לטביה, שהיו אמורים להתקיים תחילה באפריל ונדחו ליוני - לא יתקיימו כלל. האיגוד האירופי קבע שהעולות לאליפות העולם במצרים 21' יהיו על פי דירוג באליפות אירופה האחרונה שהתקיימה בינואר.

כזכור, נבחרת ישראל העפילה מהשלב הראשון, אחרי שסיימה במקום הראשון והקדימה את נבחרות יוון, פינלנד וקפריסין, וההגרלה מול לטביה העניקה תקווה להעפיל לסיבוב השלישי והמכריע על העלייה לאליפות העולם - הישג שיורד לטימיון.

לגבי הנבחרות הצעירות של יששראל, שהיו אמורות לשחק בקיץ באליפויות אירופה עד גיל 18 ועד גיל 20 - הוחלט בשלב לדחות את המשחקים לחודש ינואר 2021, במקביל למועדי אליפות העולם לבוגרים במצרים. תוקף ההחלטה צפוי לקבל חותמת סופית בקונגרס שמתוכנן להיערך יוני - ובמהלכו מתוכננת להתקיים הגרלת משחקי מוקדמות אליפות אירופה 2022.

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות