בניון: ''ביישנו את המועדון'', אוהדים מחו בביתו של לוילאומית: מכבי פ''ת בדרך לליגת העל, ראשל''צ מעדהה-NBA תחזור ב-31 ביולי, הדראפט: ב-15 באוקטוברגרוטו לשחקנים: ''כל נושא הבידוד הביתי ייבחן מחדש''דיווחים בגרמניה: ''טימו ורנר על סף חתימה בצ'לסי''אלפסי: ''המטרה היא לבנות תלכיד גם לעונה הבאה''הפועל חיפה מימשה את האופציה על מיקי סירושטייןיו''ר מנהלת ליגת העל לנשים נפגשה עם השר טרופרסאואנה: ''הייתי מוכן לעשות כל מה שצריך כדי לחזור''ג'ייק כהן: ''בכיינים? בסה"כ רצינו לחזור לשחק בטוח''
מאמן נבחרת ישראל, אנדי הרצוג (חיים בן דוד)

אנדי הרצוג: ''רוצה להמשיך לאמן את נבחרת ישראל''

רביעי | | 08:10    מאת אדי חליאבין

המאמן סיפר: ''אחרי מספר שבועות בבית, האש בי נדלקה מחדש. אני מעוניין להמשיך לעבוד עם השחקנים שלי''. המנהל הטכני רוטנשטיינר: ''נקיים שיחות בסוף השנה''. מאמני הנבחרות הוצאו לחל''ת ע''י ההתאחדות

בהתאחדות לכדורגל החליטו לנסות ולסגור סופית את נושא המשך דרכו של הצוות האוסטרי בנבחרת ישראל בשבוע הבא. היום (רביעי) מתברר שיו"ר ההתאחדות אורן חסון צפוי לשוחח בתחילת השבוע הבא עם המנהל הטכני ווילי רוטנשטיינר ולדון עימו בקיצוץ בשכר וכן בעתידו של מאמן הנבחרת אנדי הרצוג. בהתאחדות עדיין לא יודעים מתי או אם בכלל יתקיים המשחק הבא של הנבחרת בגלזגו במסגרת פלייאוף היורו נגד סקוטלנד. לכן נמצאים שם גם בבעיה לגבי המאמן הלאומי הבא, בשל אי הוודאות בנוגע ללו"ז הצפוי.

הרצוג הסכים לקצץ בשכרו תמורת מענק שמן במקרה של העפלה ליורו. גם אם רוטנשטיינר יגיע להסכמה עם הרצוג, הוא יצטרך לעבור את הנהלת ההתאחדות, שם מתגבש רוב להדחתו של המאמן. רוטנשטיינר עצמו צפוי להתבקש לקצץ 40-50 אחוזים משכרו, כאשר כפי שפורסם בעבר בישראל ספורט, האוסטרי הסכים עקרונית לבצע קיצוץ בשכר בשל משבר הקורונה. בינתיים, הרצוג התראיין לטלוויזיה האוסטרית ואמר: "אחרי מספר שבועות בבית, האש בי נדלקה מחדש. אני מעוניין להמשיך לעבוד עם השחקנים שלי". רוטנשטיינר צוטט באחד האתרים: "נקיים שיחות בסוף השנה ונקווה להמשיך לעבוד ביחד עוד קצת".

בנושא אחר, בהתאחדות לכדורגל החליטו להוציא את מאמני הנבחרות הצעירות לחופשה ללא תשלום, זאת מלבד מאמן נבחרת הנוער גיא עזורי ומאמן נבחרת הנשים גבי בורשטיין. שני האחרונים ממשיכים לעבוד ולהדריך את השחקנים והשחקניות במסגרת פרויקט האקדמיה וניהול הנבחרות. המאמנים שנשלחו לחל"ת הם עוזר מאמן נבחרת ישראל אלון חזן, מאמן הנבחרת האולימפית ניר לוין, מאמן נבחרת ישראל עד גיל 18 גדי ברומר, מאמן הנבחרת עד גיל 17 וכן הלאה גם בגילאים הנמוכים יותר. זאת, לאחר שעד כה הם סיימו לאחרונה את ימי החופשה שלהם מאז שהחל משבר הקורונה.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות