ר.ב לייפציג ניצחה 2:4 את קלן וחזרה למקום השלישי''המשחק היה חשוב לכפ''ס, שמח שלא היינו תפאורה''היסטוריה: קטמון תשנה את שמה להפועל ירושליםהן עדיין בפגרה: 0:0 חלש בין בני יהודה להפועל כפ''ס0:3 למכבי פ''ת על כפר קאסם, תבוסה לעטר בבכורהפורסם לו''ז הליגה האיטלקית: 124 משחקים ב-43 ימיםכדוריד: העונה בוטלה, מכבי ראשון לציון היא האלופהצפו בתיעוד: ג'יי אר סמית מכה אדם שפגע במכוניתוווילבקין שוב תקף, המנהלת מאיימת להטיל עליו קנס''למי ששכח, גם אנחנו שיחקנו ללא מלך השערים שלנו''
הטבעות האולימפיות בטוקיו (האתר הרשמי)

הוועד האולימפי: להגדיר ספורטאים כעובדים חיוניים

שני | | 18:28    מאת מערכת ישראל ספורט

בוועד האולימפי דורשים חזרה מיידית לאימונים תוך שמירה על ההנחיות, ביצוע מבדקי קורונה לספורטאים ואנשי המקצוע וכן דנו בנושא התקציב. צוות בראשות גילי לוסטיג יוביל את החזרה של הספורט לשגרה

הוועד האולימפי בישראל קיים היום (שני) ישיבת זום מיוחדת בהשתתפות 75 ראשי איגודים והמנכל"ים שלהם, בו עלתה הדרישה החד משמעית ממשרד הבריאות להחזיר את הספורט האולימפי, הפראלימפי והלא אולימפי בישראל לשיגרת אימונים מידית. בנוסף, הוקם צוות פעולה מיוחד בראשותו של מנכ"ל הוועד האולימפי בישראל, גילי לוסטיג, שיוביל את הספורט התחרותי בישראל לחזרה לשיגרה.

בפרוטוקול הישיבה נכתב: "הספורט הישראלי דורש להגדיר את ספורטאי ההישג והספורטאים חברי הסגלים האולימפיים והצוותים המקצועיים שלצדם כעובדים חיוניים בחברה הישראלית וחזרה מיידית וללא דחייה לשיגרת אימונים של כל ענפי הספורט. כמו כן, הפיכת וינגייט או אתרים אחרים מתאימים לאתרים סגורים, ביצוע מבדקי קורונה לספורטאים, מאמנים ואני מקצוע הבאים במגע עם הספורטאים בתדירות של אחת לשבוע".

גילי לוסטיג (ניצן זוהר, דוברות הטכניון)
עוד נכתב: "הספורט הישראלי כולו נרתם והקפיד לאכוף את הוראות משרד הבריאות במשך כל התקופה. השבתה מכל פעילות של למעלה מחודש ימים מהווה נזק בלתי הפיך לספורטאים ומשתתפי הישיבה תמימי דעים כי הגיע הזמן לחזור לפעילות. תיקצוב של 100% לפי תקציב 2019, כאשר כל קיצוץ יושלם מקופת קרן המתקנים כדי לוודא שהתמיכות לאיגודים ולאגודות לא נפגעו".

מהוועד האולימפי נמסר כי "הספורט הישראלי דורש להגדיר את ספורטאי ההישג והספורטאים חברי הסגלים האולימפיים והצוותים המקצועיים שלצדם ,כעובדים חיוניים בחברה הישראלית וחזרה מידית וללא דחייה לשיגרת אימונים של כל ענפי הספורט. הספורט הישראלי כולו נרתם והקפיד לאכוף את הוראות משרד הבריאות במשך כל התקופה. השבתה מכל פעילות של למעלה מחודש ימים מהווה נזק בלתי הפיך לספורטאים ומשתתפי הישיבה תמימי דעים כי הגיע הזמן לחזור לפעילות".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות