לאסק התאמנה עם מגע, נענשה ואיבדה את הפסגהרשמית: נקבעו תאריכי החזרה באנגליה, איטליה וספרדספרופולוס: ''העונה הסתיימה בתחושת פספוס גדולה''ינאקופולוס תקף את היורוליג: ''נדפקים על ידי המאפיה''חיים סילבס: ''יש לנו מה למכור בכל משחק בפלייאוף''הסכם אחיד: ארגון השחקנים ומכבי פ''ת הגיעו להסדרקלטינס וסבג סיכמו לעונה הבאה לאחר שהסכימו לקצץדיווחים: ''ריאל מדריד תציע 4 שחקנים על פול פוגבה''רוני לוי: ''אני מקווה שהצעד הבא יהיה החזרת הקהל''אלטמן בספק למכבי חיפה, דמארי התאמן ויהיה כשיר
מימין: אנדי רם (איגוד הטניס בישראל)

מהערב: סדרת מפגשים עם בכירי הטניס הישראלים

שלישי | | 13:11    מאת מערכת ישראל ספורט

אנשי מפתח בטניס הישראלי התקבצו למפגשים שיועברו בלייב בעמוד הפייסבוק של האיגוד. בין הדמויות: דדי יעקב מקנדה, גלעד בלום בניו יורק, יוני ארליך, אנדי רם, שחר פאר ואחרים. ב-18:00 - עמוס מנסדורף

סדרת מפגשים מיוחדת עם בכירי הטניס הישראלים, בארץ ובחו"ל, תתקיים בשבועות הקרובים עבור אוהדי הטניס, שחקנים, מאמנים וחובבי ספורט, ישירות למסך בביתם. המפגשים, שיועברו בשידור חי בעמוד הפייסבוק של איגוד הטניס בישראל, יעסקו בנושאים רבים של הטניס העולמי והישראלי ויועברו על ידי טניסאי הווה ועבר בכירים ומאמנים בכירים, שידברו על נושא הקרוב אליהם ויענו על שאלות הגולשים.

בין הדמויות שיעבירו את המפגשים הווירטואליים יהיו עודד (דדי) יעקב, עמוס מנסדורף, גלעד בלום, יוני ארליך, אנדי רם, שחר פאר, דניאל צוקרמן ועוד.

דדי יעקב, בעבר קפטן נבחרות הדייויס והפדרציה של ישראל שאימן בין את השאר את שחר פאר, אנה סמשנובה והראל לוי, הוא כיום מאמן לאומי בקנדה וממונה על כל המערך ההישגי שם בגילאי 10 עד 15. במפגש, שיתקיים ביום ראשון הקרוב (12 באפריל) ב-18:00, ידבר יעקב על הטניס בקנדה, על התכנונים לחזרה שם לשגרה וכמובן יענה על שאלות גולשים.

גלעד בלום, שחקן נבחרת הדייויס של ישראל בעבר שדורג בשיאו במקום ה-63 בעולם, הוא כיום הבעלים והמנהל של בית ספר לטניס בניו יורק וידבר על מצב הטניס בארה"ב ועל עיסוקו שם. המפגש עם בלום יתקיים ביום שני הקרוב (13 באפריל) ב-18:00.

את סדרת המפגשים יפתח הערב (שלישי) ב-18:00 עמוס מנסדורף, המנהל המקצועי של איגוד הטניס כיום ושחקן העבר שדורג במקום ה-18 בעולם. מנסדורף ידבר על התפתחות הטניס בשלושת העשורים האחרונים, בגברים ובנשים, ועל המצב בטניס הישראלי בזמן הקורונה.

בהמשך יתקיימו מפגשים עם שחקני עבר והווה גדולים של ישראל: שחר פאר שדורגה במקום הגבוה ביותר לטניסאית ישראלית אי פעם (11 בעולם); יוני ארליך, קפטן/שחקן של נבחרת הדייויס, שעדיין משחק בגיל 43 בסבב המקצועני; אנדי רם, זוכה שלושה תארי גראנד סלאם בזוגות, והחצי מהצמד הישראלי האגדי אנדיוני, שזכה באליפות אוסטרליה הפתוחה ודניאל צוקרמן, שחקן נבחרת הדייויס המשחק במכללות בארה"ב, שידבר על טניס המכללות. בהמשך צפויים מפגשים נוספים.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות