ליגה צרפתית: מונאקו חזרה מפיגור ל-1:3 על מארסייהתאוששה מההדחה: 1:4 קל לריאל מדריד על אלאבסערן זהבי כבש בבעיטה חופשית, 0:2 לפ.ס.וו על ר.ק.סיונתן כהן נפצע בארבע ראשי - וטען: ''אשחק ברביעי''גם היא כבר מוכנה: 1:3 למכבי ת''א על מכבי נתניהבכר: ''הסגל שלי הוא לוקסוס, מכבי ת''א? משחק רגיל''מוכנה למשחק העונה: מכבי חיפה ניצחה 0:3 את סכניןסאות'המפטון הדיחה את ארסנל, סיטי העפילה בקושיבאיירן מינכן תברח לליגה? לייפציג ולברקוזן הפסידוורד: ''נהיה בטופ 4''. פדידה חיובי לקורונה, גם אוחנה?
צפוי לעזוב. אנדי הרצוג (ליאת אבשלומי)

סיכוי קטן שהרצוג יישאר, רוטנשטיינר יידרש לקצץ

שני | | 08:20    מאת אדי חליאבין

יו''ר ההתאחדות חסון ישוחח היום עם המאמן והמנהל הטכני במטרה להכריע לגבי עתידם. הרצוג צפוי לסיים את דרכו לאור הדחייה של המשחק מול סקוטלנד, רוטנשטיינר צפוי להתבקש לקצץ כ-30 אחוזים בשכרו

יו"ר ההתאחדות אורן חסון יקיים היום (שני) שיחות וידאו עם המנהל הטכני של נבחרת ישראל ווילי רוטנשטיינר ועם המאמן אנדי הרצוג במטרה להכריע לגבי עתידם. לאור העובדה שהמשחק מול סקוטלנד בחצי גמר פלייאוף העלייה ליורו נדחה לפחות לחודש ספטמבר וחוזהו של המאמן מסתיים ב-1 במאי, קיים סיכוי קלוש שהרצוג יישאר בכל זאת בתפקיד. בנוסף, בתקופה האחרונה נראה יותר ויותר שהמאמן לא מעוניין להישאר ואתמול גם דווח בגרמניה שהוא אחד המועמדים המובילים לאמן את ורדר ברמן.

המנהל הטכני ווילי רוטנשטיינר (אסף הופמן)
רוטנשטיינר, לעומתו, צפוי כמובן להמשיך - אך בשל המשבר הכלכלי בעקבות משבר הקורונה, יצטרך לקצץ כ-30 אחוזים משכרו. העלות השנתית המוערכת של המנהל הטכני האוסטרי היא מעל ל-3 מיליון ש"ח בשנה. הוא נהנה משכר של כ-90 אלף ש"ח נטו לחודש, ובסך הכל כ-1.1 מיליון ש"ח נטו בשנה, בתוספת רכב שעולה כ-84,000 ש"ח בשנה, דירה בהרצליה ששכירות שלה בשנה מוערכת בכ-120 אלף ש"ח, כאשר הסכום לא כולל למשל כרטיסי טיסה. לגבי המאמן הבא, רוטנשטיינר היה מעדיף שוב מאמן זר, אך חברי ההנהלה רוצים מאמן ישראלי - ברק בכר, רוני לוי, יוסי אבוקסיס או ניר קלינגר.

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות