בניון: ''ביישנו את המועדון'', אוהדים מחו בביתו של לוילאומית: מכבי פ''ת בדרך לליגת העל, ראשל''צ מעדהה-NBA תחזור ב-31 ביולי, הדראפט: ב-15 באוקטוברגרוטו לשחקנים: ''כל נושא הבידוד הביתי ייבחן מחדש''דיווחים בגרמניה: ''טימו ורנר על סף חתימה בצ'לסי''אלפסי: ''המטרה היא לבנות תלכיד גם לעונה הבאה''הפועל חיפה מימשה את האופציה על מיקי סירושטייןיו''ר מנהלת ליגת העל לנשים נפגשה עם השר טרופרסאואנה: ''הייתי מוכן לעשות כל מה שצריך כדי לחזור''ג'ייק כהן: ''בכיינים? בסה"כ רצינו לחזור לשחק בטוח''
המנהל הטכני, ווילי רוטנשטיינר (אסף הופמן)

''רוצה שהרצוג ימשיך, אבל אולי עדיף שזה לא יקרה''

ראשון | | 08:21    מאת אדי חליאבין

המנהל הטכני של ההתאחדות לכדורגל אמר בראיון באוסטריה לגבי עתידו של הרצוג: ''קריטי שמאמן יהיה במאת האחוזים מאחורי הקבוצה שלו''. מחר צפוי יו''ר ההתאחדות חסון לקיים שיחת ועידה לגבי עתיד המאמן

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון, צפוי לקיים מחר (שני) שיחת וידאו בשל ההחלטה לחשב מסלול מחדש עקב דחיית משחק פלייאוף היורו בגלזגו לפחות עד לחודש ספטמבר עם אנדי הרצוג והמנהל המקצועי וילי רוטנשטיינר, ממנה עשוי להיגזר בקרוב מאוד עתידו של המאמן הלאומי, כשהנטייה היא כרגע שלא להמשיך את החוזה איתו.

אנדי הרצוג התראיין בסוף השבוע האחרון באוסטריה וטען שעדיין מוקדם לדעת אם הוא יאמן את נבחרת ישראל במשחק פלייאוף יורו 2020 נגד סקוטלנד, שעדיין לא ברור מתי בדיוק יתקיים לאחר שנדחה פעם נוספת מהמועד הדחוי, כאשר המאמן האוסטרי טען כי הוא מצפה שתוך שבועיים הוא יגיע עם ההתאחדות לכדורגל בישראל להסכמות על עתידו.

מאמן נבחרת ישראל, אנדי הרצוג (אסף הופמן)
הרצוג, שחוזהו בנבחרת הסתיים למעשה בסוף שנת 2019, זכה להארכה אוטומטית עד מרץ בשל ההעפלה לפלייאוף העלייה ליורו דרך ליגת האומות, אבל על אף שהכוונה הייתה להמשיך איתו גם אם המשחק נגד סקוטלנד היה נערך ביוני, הדחייה הנוספת - כנראה לחודש ספטמבר או אוקטובר - מעמידה בספק גדול את האפשרות שהרצוג ימשיך לעמוד על הקווים.

המאמן אמר בראיון כי "אי אפשר לדעת כרגע. או שאהיה בפלייאוף וחוזי יוארך, או שלא. כך או כך, זה יהיה עצוב". המנהל הטכני ווילי רוטנשטיינר אמר בראיון באוסטריה: "זה הכרחי שמאמן יהיה ב-100 אחוז מאחורי הקבוצה שלו. אם זה לא המצב, אולי עדיף שלא יהיה סיכום. זה יאכזב אותי אם אנדי לא ימשיך. הכוונה שלי היא שיאמן בפלייאוף, וגם לטווח רחוק יותר".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות