בונדסליגה: בורוסיה דורטמונד - באיירן מינכן 1:0 (מחצית 2)ההתאחדות אישרה: 5 חילופים, גמר הגביע ב-13 ביוליארגון השחקנים ערער על ההחלטה בעניין ספיר כדוריוויצ'יץ': ''זו עונה נפלאה'', גם בראיינט סיכם על חזרהרז אדם חתם בהפועל ת''א, רכש חדש לאשדוד ונהריהמומחי הווינר מעריכים: באיירן מינכן תנצח את דורטמונדהמנהלת: יש להאריך אוטומטית חוזים עד תום העונהמילאן הרגיעה: זלאטן נפגע רק בשריר, ייעדר כחודשבייל: ''קרי משחק גולף בבוקר משחק ועליי מתלוננים''השר חילי טרופר ביקר באימון נבחרת ישראל בשחייה
שחקני הפועל ב''ש (אסף הופמן)

הבלאגן חוגג: שחקני הפועל באר שבע הוצאו לחל''ת

רביעי | | 13:46    מאת אודי קיסוס

בעקבות אי הבנות על הסכם הקיצוץ מול הנאמן עו''ד יונגר, הוחלט להוציא את הסגל כולו לחל''ת: ''המאמצים למנוע את הצורך בכך כנגד הפחתה בשכרם לא צלחו''. השחקנים עצמם זועמים על ההחלטה שהתקבלה

העניינים בהפועל באר שבע ממשיכים להסתבך. יומיים בלבד אחרי הודעה רשמית על סיכום בין המועדון לשחקנים על קיצוץ בשכרם, הבוקר (רביעי), למרות הכל, נרשם פיצוץ נוסף בין הצדדים והנאמן עורך הדין יצחק יונגר הודיע לנציג השחקנים על הוצאתם לחל"ת. השחקנים עצמם זועמים על ההחלטה שהתקבלה וטוענים כי הם חופשיים, למרות שהנאמן מבטל את הטענה הזו.

אתמול הצדדים כבר סיכמו את רוב התנאים, כשהשכר לחודש מרץ יקוצץ ב-25 אחוז, והשכר בחודשים אפריל ומאי ב-50 אחוז – קיצוץ כולל של 37.5 אחוז, אך עו"ד יונגר גילה שלחלק מהשחקנים חוזים גם לחודש יוני, כך שהוא דרש מהם לקיצוץ דומה של 50 אחוז, אך הם טוענים שיוני שייך לעונה הבאה ומוכנים לקצץ רק ב-30 אחוז. זו הייתה הסיבה לפיצוץ בין הצדדים.

הבעלים אלונה ברקת (חיים בן דוד)
בהודעה ששלח הנאמן עו"ד יצחק יונגר ולנציגם של השחקנים, עו"ד רועי רוזן, נכתב: "כידוע לך החל מיום 17.3.2020 לא מתקיימים אימונים ומשחקי כדורגל וזאת בהתאם להוראות הממשלה והתקנות לשעת חירום, אשר עומדות נכון למועד זה בתוקפן. כך נמסר לי כי האימונים הופסקו גם לבקשת השחקנים ונוכח חששם לבריאותם. מאמצים אשר נעשו למנוע את הצורך בהוצאת העובדים לחופשה ללא תשלום, כנגד הפחתה בשכרם, לא צלחו גם הם".

עוד נכתב: "כך, על אף שבפגישה ביני לבין השחקנים, בהשתתפותך, הוסכם כי בשלב זה 'לא דנים בעונה הבאה' אך ההפחתה תחול עד סיום העונה הנוכחית וסוכם על מתווה לפיו יופחת שכר השחקנים החל מ-15 במרץ ועד לסיום העונה ב-50%, חזרו בהם השחקנים מהסיכום וסירבו להחיל את ההפחתה על שכר חודש יוני 2020 אשר נכלל לגבי חלק מהשחקנים בעונת 2020-2019 (בהתאם לחוזים המופקדים ברשות לבקרת תקציבים)".

עו"ד יונגר סיכם: "במצב דברים זה כל השחקנים מצויים בחופשה ללא תשלום החל מיום 18.3.2020. אבקש כי מעבר להעברת ההודעה לכל השחקנים, תפנה את תשומת ליבם לכך שלמיטב ידיעתי, באפשרותם להירשם עדיין היום לצורך קבלת זכויותיהם בהתאם לדין רטרואקטיבית לגבי חודש מרץ".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות