עכשיו זה כבר רשמי: עונת 2019/20 ביורוליג בוטלהמכבי חיפה מתגייסת למען העסקים שנפגעו בקורונהדיווח: עונת 2019/20 ביורוליג וביורוקאפ הגיעה לסיומהאריק זאבי: ''הופתעתי שהציעו לי להיות יו''ר המכביה''חסון נפגש עם טרופר: ''השר מודע היטב לכל המצוקות''ורמוט יחמיץ את מכבי ת''א, בן בסט צפוי להיעדר מהדרבילחץ על משה סיני להישאר, עשוי להיפגש עם הבעליםסקוטי פיפן: ''קובי בראיינט היה טוב יותר ממייקל ג'ורדן''טיבי כשיר להפועל חיפה, שביעות רצון במכבי ת''אשר הספורט: ''הליגה האיטלקית תחזור עד ה-20 ביוני''
שחקני ליברפול חוגגים (האתר הרשמי)

התוכנית: שחקני הפרמייר ליג יבודדו והעונה תחודש

שני | | 09:51    מאת מערכת ישראל ספורט

לפי ה''אינדיפנדנט'', הליגה האנגלית תשוחק במתכונת מונדיאל - ביוני-יולי באזור מיוחד בלונדון והרחק מהמשפחות. אחת האופציות: שחקני הליגה ירוכזו בבתי מלון ויצאו רק לאימונים ומשחקים. ומה אם שחקן ייפצע?

ראשי הפרמייר ליג ממשיכים לשבור את הראש כדי למצוא את הנוסחה שתסייע להם לחדש את הליגה ולהביא לסיומה עד 12 ביולי, שנראה כרגע כמו התאריך הריאלי הרחוק ביותר. החשש הגדול של ראשי המועדונים, אם העונה לא תסתיים, הוא מכה כלכלית אנושה מצד הגופים המחזיקים בזכויות השידור.
 


ב"אינדיפנדנט" נכתב הבוקר (ראשון) כי הפרמייר ליג עובדת על תוכנית מיוחדת בה יהיה אפשר להשלים את הליגה כסדרה במתכונת מונדיאל באזור מבודד בלונדון במהלך חודשים יוני-יולי. הגופים השונים דיברו במהלך השבוע על רעיונות כאשר משחקים ללא קהל נראים עדיין כפתרון הסביר ביותר, אך לאחרונה הרעיון המדבר על משחקים באזור כללי ומבודד הולך וצובר תאוצה. להשלמת המשימה נדרשת בין היתר יכולת המועדונים וצוות העובדים ליצור הפרדה מוחלטת במלונות, הרחק ממשפחות השחקנים, ממש כמו במונדיאל והסגר וכמובן להפחית את סיכון ההידבקות בנגיף הקורונה. בנוסף, בכתבה נטען כל 92 משחקי הליגה הנותרים יושדרו בטלוויזיה, כמה מהם בכל יום בחודשי הקיץ.

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות