דיווח: עונת 2019/20 ביורוליג וביורוקאפ הגיעה לסיומהאריק זאבי: ''הופתעתי שהציעו לי להיות יו''ר המכביה''חסון נפגש עם טרופר: ''השר מודע היטב לכל המצוקות''ורמוט יחמיץ את מכבי ת''א, בן בסט צפוי להיעדר מהדרבילחץ על משה סיני להישאר, עשוי להיפגש עם הבעליםסקוטי פיפן: ''קובי בראיינט היה טוב יותר ממייקל ג'ורדן''טיבי כשיר להפועל חיפה, שביעות רצון במכבי ת''אשר הספורט: ''הליגה האיטלקית תחזור עד ה-20 ביוני''היסטוריה בקריית אונו: אב ובנו יאיישו את עמדת השועררשמית: ג'ראיי גרנט חתם עד תום העונה במכבי חיפה
אוהדי הפועל ב''ש (חיים בן דוד)

''מי שלא יקבל את הצעת אלונה ברקת יהיה מוקצה''

שבת | | 22:06    מאת אודי קיסוס

ארגון אוהדי הפועל ב''ש לקח את הצד של הבעלים במשבר עם השחקנים סביב נושא הקיצוץ: ''היא מבטיחה לשים 20 מיליון שקל מהבית - ואתם עוד באים בטענות. קיצוץ ל-3 חודשים? פלסטר שיתפוצץ לכולם בפנים''

המצב בהפועל באר שבע ממשיך להיות סוער בעקבות הקרע שנוצר בין השחקנים להנהלת הקבוצה והבעלים אלונה ברקת, זאת על רקע הקיצוץ שהבעלים מעוניינת לבצע בשכר. בהנהלת הקבוצה מבירת הנגב לא מוכנים לשבת עם עו"ד רועי רוזן המייצג את השחקנים, ולברקת אין כל כוונה לדון על התוכנית. 

ארגון אוהדי הפועל באר שבע, UltraSouth, פרסם הערב (שבת) פוסט בנוגע למשבר והחליט לקחת את הצד של ההנהלה. בפוסט נכתב בין היתר: "אנו מאמינים כי הצעה שכזו בה מובטח שכר לכל עובדי המועדון עם קיצוץ סביר (הקיצוצים בליגה נעים בין 50-30 אחוז) לאלו שמשתכרים באופן גבוה היא סופר הוגנת מצד ההנהלה והבעלים. לא ייתכן שאלפי אוהדים שיושבים מובטלים בבית ללא משכורות ולא דורשים שקל פיצוי מהמועדון על עלות המנוי, ויבואו השחקנים שממשיכים להרוויח כסף כשחצי מדינה מובטלת ויעקמו פרצוף על הצעה שכזו".
 


עוד הוסיפו האוהדים בפוסט: "אתם חושבים שבמקום אחר יהיה לכם יותר טוב? אתם חושבים שאייל סגל, ברק אברמוב, איזי שרצקי, יעקב שחר, אשר אלון, מיטש גולדהאר ואחרים לא יקצצו בעונה הבאה? אתם מבולבלים. קיצוץ לשלושה חודשים זהו פלסטר שיתפוצץ לכולם בפנים בסוף התקופה. להרבה שחקנים מליגת העל המכה תהיה הרבה יותר כואבת בתחילת העונה הבאה (תבדקו מה קורה עם קשרי תעופה וג'פאניקה של אייל סגל וברק אברמוב שלא יכולים להכניס כסף בתקופה הזו)".

עוד כתבו בארגון האוהדים: "אז באה בעלים, מתחייבת לשים 20 מיליון שקל מהבית בעונה הבאה, מבקשת לבוא ולסגור על קיצוץ הכי נמוך שיש בליגה (אין קבוצה שקיצצה פחות) ומבקשת לקבל שקט תעשייתי לעונה הבאה מצידה ולהעניק שקט כלכלי לעונה הבאה לשחקנים והצוות המקצועי ואתם עוד באים אליה בטענות. שחקן/איש צוות שלא יקבל את ההצעה הזו לאור המשבר הנוכחי שפוקד את העולם כולם ייחשב כמוקצה מבחינתנו".

בארגון סיכמו: "מי שיהיה מנותק מהאוהדים באצטדיון, הקהל הרחב ברחבי הארץ, המנכ"ל, הבעלים, הספונסרים וכל הקהילה הזו שנקראת הפועל באר שבע לא ראוי להיות חלק ממנה. זוהי שעת חירום ועומדת לפניכם הצעה הכי הוגנת וראויה שיכולה להיות, תחתמו ותיקחו אותה בשתי ידיים ותסיימו את הסאגה הזאת במהרה".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות