עכשיו זה כבר רשמי: עונת 2019/20 ביורוליג בוטלהמכבי חיפה מתגייסת למען העסקים שנפגעו בקורונהדיווח: עונת 2019/20 ביורוליג וביורוקאפ הגיעה לסיומהאריק זאבי: ''הופתעתי שהציעו לי להיות יו''ר המכביה''חסון נפגש עם טרופר: ''השר מודע היטב לכל המצוקות''ורמוט יחמיץ את מכבי ת''א, בן בסט צפוי להיעדר מהדרביהלה ליגה עשויה לחזור ב-11 ביוני, אופטימיות באנגליהלחץ על משה סיני להישאר, עשוי להיפגש עם הבעליםסקוטי פיפן: ''קובי בראיינט היה טוב יותר ממייקל ג'ורדן''טיבי כשיר להפועל חיפה, שביעות רצון במכבי ת''א
הישיבה דרך הווידאו (איגוד הכדורסל)

בעזרת 'זום': איגוד הכדורסל קיים השתלמות מקצועית

שישי | | 12:16    מאת מערכת ישראל ספורט

למרות משבר הקורונה, איגוד הכדורסל ממשיך לעבוד. ד''ר איציק בן מלך הוביל פגישה וירטואליות, כשבהלכה דובר כיצד לשמור על כושר, דרכים להשתפר ואיך חוזרים מהפגרה הכפויה. גם פיני גרשון וטל נתן נכחו

ממשיכים לעבוד למרות משבר הקורונה: איגוד הכדורסל קיים הבוקר (שישי) השתלמות מקצועית וירטואליות באמצעות תכנת זום בהובלתו של ד"ר איציק בן מלך.

מאמן הכושר והפיזיולוג אבי קובלסקי דיבר על דרכים לשמור ולשפר כושר גופני בזמן 'פגרת הקורונה', המנהלים המקצועיים של האגפים באיגוד פיני גרשון וטל נתן דיברו כל דרכים להשתפר בתקופה זו וכיצד חוזרים מהפגרה ויו"ר האיגוד עמירם הלוי ויו"ר הועדה המקצועית עמוס פרישמן ברכו את 63 המנהלים המקצועיים והמאמנים שהשתתפו בהשתלמות.

למרות המצב, הסגר, הפסקת המשחקים וחוסר הודאות, מסתבר שאיגוד הכדורסל ממשיך לעבוד ורק השבוע קיים בחירות להנהלה וכעת השתלמות. באיגוד ציינו כי בקרוב איגוד הכדורסל יקיים חשיבה על הדרך לחזור לשגרה כשיתאפשר.

 

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות