אבל בספרד: מאמן העבר רדומיר אנטיץ' מת בגיל 71פרסה: ליברפול לא תוציא את עובדי המועדון לחל''תהפועל ת''א: נציג הבעלים בועז תושב החלים מקורונהסוכם: שכרו של יוסי אבוקסיס יקוצץ ביותר מ-30 אחוזמכבי חיפה הפתיעה את המנויים בני ה-70 ומעלהשכר השחקנים באיטליה יקוצץ במידה והעונה תבוטלטרגדיה: אימו של גווארדיולה מתה מקורונה בגיל 82רוטנשטיינר שוחח עם חסון והתבקש לקצץ בשכרומשחקי העולם בברמינגהם שבארה''ב נדחים ל-2022''פיפ''א תאפשר לסיים את 2019/20 ללא הגבלת זמן‎''
ראג'ה נאינגולן (טוויטר)

ראג'ה נאינגולן הודה: ''אני חושש שאדביק את אשתי''

חמישי | | 10:43    מאת מערכת ישראל ספורט

קשר קליארי סיפר בראיון על הקשיים שלו בצל התפשטות נגיף הקורונה, כשאשתו חולה בסרטן: ''הקורונה הוא בעיה גדולה. אנחנו נמנעים מבתי חולים, כשאני יוצא לקניות אני עלול להדביק אותה, אבל אני נזהר''

קשר קליארי ראג'ה נאינגולן הודה היום (חמישי) בראיון מיוחד שקיים כי הוא "חושש" להידבק בנגיף הקורונה ולהדביק גם את אשתו שנאבקת במחלקת הסרטן ונמצאת כמובן בקבוצת סיכון גבוה. איטליה היא המדינה שנפגעה בצורה הקשה ביותר מהקורונה, כשבימים האחרונים מספר המתים עקף גם את זה שבסין עם כ-7,500 בני אדם שאיבדו את חייהם.
 


הבלגי אמר: "נגיף הקורונה הוא בעיה גדולה, רק עליו אנחנו מדברים. בתי החולים מתמלאים והצוותים הרפואיים נדחפים החוצה. אני מקווה שהכל יעבור כמה שיותר מהר מכיוון שלקלאודיה יש מערכת חיסונית חלשה. היא נמנעת מבתי חולים. היא מחכה ברשימת המתנה והולכת בדיוק כשמגיעה תורה. עכשיו, כשאני הולך לקניות, יש סיכון כי אני יכול להידבק בווירוס בחוץ. אני מפחד כי אני יכול להעביר לה את זה, אבל אני משתדל להיות זהיר וחושב שזה הולך טוב. עברנו יחד כבר את התקופה הקשוחה ביותר, ודברים הולכים בכיוון טוב כרגע".

על השילוב בין חיי המשפחה לחיי הכדורגל, אמר השחקן שמושאל מאינטר: "כדורגל תמיד היה תחביב בשבילי והפכתי אותו גם למקצוע, אבל אני משתדל לחיות כמה שיותר כמו אדם נורמלי. הדברים החשובים ביותר עבורי הם ההצלחה שלי והחינוך של ילדיי. אני רוצה להוות דוגמה על המגרש, אבל זה גם תלוי בחינוך ההורים את ילדיהם. האם סכנת המוות ממשית? אני לא מתחבא, בניגוד לאחרים. כל יום עלול להיות האחרון שלנו, וזאת הסיבה שאני רוצה לחיות את החיים במלואם".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות