לא כוחות: מכבי ת''א דרסה 66:100 את הפועל חולוןליגה לאומית: בני לוד סיימה ב-1:1 מול הפועל אשקלוןגולסה, טיבי וריקן התאמנו ויהיו בסגל להפועל ב''שיונתן כהן נפרד מאיביץ': ''הפכת אותי לשחקן טוב יותר''זר שלישי להפועל חיפה: קינן אוואנס חתם לשנתייםרוטנשטיינר הסכים לקצץ, חתם על חוזה עד סוף 2020מאוריציו סארי: ''אסור שהיתרון בפסגה ירגיע אותנו''ליגה לאומית: גל כהן מונה למאמנה של הפועל רעננהרשמית: ולדימיר איביץ' יסיים את תפקידו במכבי ת''אמיכה ואצילי: ''בוחרים להביט לאמת בלבן של העיניים''
שחקני הפועל ת''א (ליאת אבשלומי)

הפועל תל אביב הוציאה לחל''ת ותקפה את השחקנים

רביעי | | 15:33    מאת אדי חליאבין

האדומים הם הקבוצה הרביעית בליגה שנוקטת בצעדים אלה לאור משבר הקורונה והוציאו הודעה חריפה: ''הצענו לשחקנים קיצוץ לשלושה חודשים ונאלצנו לקבל החלטות קשות. יש חוסר הבנה בסיסי של הסיטואציה''

אחרי הפיצוץ במו"מ מול השחקנים וההודעה ששלח מאור בוזגלו לשחקנים בליגת העל ובה הוא מתנגד נחרצות לקיצוץ, הפועל תל אביב הודיעה היום (רביעי) על הוצאת כללי עובדי המועדון לחופשה ללא תשלום בשל משבר הקורונה. בהודעה על היציאה לחל"ת בחרו במועדון לתקוף את השחקנים על חוסר הרצון שלהם להיענות לבקשת הבעלים לקצץ בשכר.

מהפועל תל אביב נמסר: "מדובר בתקופה קשה לכל עם ישראל, למשק, לכדורגל הישראלי - ולמועדון שלנו בפרט. בתקופות כאלה, לעתים צריך לקחת החלטות קשות. עד כה ניסינו להימנע ככל שניתן מהצעד של הוצאת שחקני הקבוצה לחל"ת. חשבנו תחילה שמדובר באירוע קצר ושנחזור לשגרה במהרה, אך מתברר שלא כך הם פני הדברים ומדובר ככל הנראה באירוע מתמשך".

שחקני הפועל ת''א (ליאת אבשלומי)
עוד נכתב בהודעת המועדון: "רגע לפני התפרצות המגיפה, בעוד שחקני הקבוצה יושבים עם הנהלת המועדון על חלוקת מענקים על הישגיהם המקצועיים, מענקים שאגב, אינם כלולים בחוזיהם, הופסקה פעילות הליגה לזמן לא מוקצב. לפנים משורת הדין ולמרות ההפסדים העצומים שנגרמו לנו עקב הפסקת הפעילות, הצענו לשחקני הקבוצה מתווה לקיצוץ בשכרם במהלך שלושת החודשים הקרובים, מתווה שיאפשר את תשלום שכרם מבלי לסכן את עצם קיומו של המועדון".

האדומים הוסיפו: "הופתענו מכך שעד לרגע זה לא התקבלה תשובת השחקנים, מה שמתפרש מבחינתנו כסירוב למתווה שהוצע להם. איננו יודעים מה עומד מאחורי החלטתם. או שבקרב שחקני הקבוצה ישנו מידע שאיננו יודעים על התפתחות המחלה והשלכותיה העתידיות – או שמדובר בחוסר הבנה בסיסי של הסיטואציה החדשה שנקלענו אליה כולנו. החלטה של עובד, שמסרב לשכר אשר גבוה פי 3 ויותר מהשכר הממוצע במשק, בתקופה שעם ישראל נמצא בבידוד וחלק גדול ממנו נכנס למעגל האבטלה ומתמודד עם קשיי קיום, היא לכל הפחות בלתי מובנת. 

בהפועל תל אביב סיכמו: "באין ברירה אחרת, בשלב זה הוצאנו את כל שחקני המועדון לחל"ת. אנו מקווים שבעונה הבאה וגם בזו שאחריה, יהיו מי מהשחקנים שיחתום על חוזה בו הוא ירוויח את מה שהוא נלחם עליו כעת. לעניות דעתנו, מדינת ישראל והכדורגל הישראלי בפרט, צועדים לקראת תקופה לא קלה. בהנחות הבסיס שלנו, תקציבי קבוצות הכדורגל בעונה הבאה יירדו משמעותית. בתקווה לימים טובים יותר ואיחולי בריאות לכל עם ישראל".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות