בשתיקה רועמת: השחרור של דור מיכה ועומר אציליכדוריד: רולאנדו פרייטאס מונה למאמן נבחרת העתודהעומרי לוזון חתם במכבי פ''ת, לידור כהן מבוקש בפוליןסלליך בדרך להפועל ב''ש, אצילי ומיכה לא בתכניותב''ש בהלם מהליקויים בטרנר: ''רק בנס לא קרה אסון''ביטון נפרד מהפועל ב''ש: ''הראו לי את הדרך החוצה''יעקב בוזגלו: ''הייתי מקבל בדיוק את אותן ההחלטות''אשר קאסו נבחר לתפקיד יו''ר איגוד הכדורעף בישראליוסטון גברה על מילווקי ויאניס, דונצ'יץ' נכנע לפיניקסלצ'ה ירדה אחרי עונה אחת, גנואה שרדה במחזור הסיום
מאור בוזגלו (אסף הופמן)

מאור בוזגלו לשחקנים: ''אני רוצה להקים ארגון חדש''

רביעי | | 13:02    מאת מערכת ישראל ספורט

קפטן הפועל ת''א שלח הודעה למספר שחקנים אחרים בליגת העל על רקע הכוונה לקצץ במשכורות: ''לא יכול להיות שנגיד אמן לכל מה שבעלי הקבוצות אומרים. אם מחר נחליט שלא עולים לשחק, אז לא עולים לשחק''

משבר הקורונה ממשיך להשפיע על הכדורגל העולמי בכלל והכדורגל הישראלי בפרט. בהפועל תל אביב עדיין אין הסכמות לגבי הקיצוץ בשכר, כאשר בעלי המועדון רוצים לקצץ 50 אחוזים, אך השחקנים מסרבים בשלב זה לקיצוץ. במועדון האדום אף רצו לקצץ 70 אחוזים בשכר לכאלה שמרוויחים סכומים גבוהים - כמו אוראל דגני ומאור בוזגלו - אך כרגע זה לא יוצא לפועל. בוזגלו, שהיה בעבר יו"ר ארגון השחקנים לתקופה קצרה, שלח היום (רביעי) הודעה מוקלטת בווטסאפ לשחקנים בליגת העל במטרה להקים ארגון חדש, כדי להילחם בקיצוצים הבלתי נמנעים כתוצאה ממשבר הקורונה.

מאור בוזגלו בפעולה (אסף הופמן)
בוזגלו אמר בהקלטה: "בוקר טוב לשחקנים, כמובן שאני מדבר בשמי ובשם עוד הרבה מאוד שחקנים שמרגישים כמוני. אנחנו חייבים לדאוג לזכויות שלנו ולעתיד שלנו. יש משפחות לדאוג להם. אנחנו לא יכולים להיות מושפעים מבעלי קבוצות שעם כל הכבוד לנו, השחקנים שיודעים רק לשחק כדורגל ולא יכולים לעמוד מולם במו"מ, מול בעלים עם עוצמות, ניסיון, סוללות עורכי דין ורואי חשבון, ונגיד אמן לכל מה שהם אומרים. אני רוצה לנסות ליצור ארגון חזק, תוציאו רגע את ארגון השחקנים כי אני מהבוקר בשיחות איתם. אם זה לא ייצא איתם לפועל, אקים ארגון תוך שעות ועל פיו יישק דבר. אם מחר נחליט שלא עולים לשחק, אז לא עולים לשחק. בסופו של דבר הכדורגל יחזור, וכשהוא יחזור הם צריכים את השחקנים, הם לא יכולים לעלות רק עם מחלקת הנוער, עם כל הכבוד".

בוזגלו הוסיף ואמר בהקלטה שנשלחה לפני הצהריים לשחקנים בליגת העל: "בואו נצא מתוך נקודת הנחה שאולי שחקנים יפחדו ולא ירצו לבוא ולהיות איתנו, אבל בשורה התחתונה נהיה הרוב. אם השחקנים יהיו מאוחדים באגרוף אחד, שום דבר לא יוכל לעצור אותנו. שימו לב מה קורה בגרמניה, באנגליה, הארגון הכי חזק הוא של השחקנים. הזכויות של השחקן מאוד חשובות. לא יכול להיות שקבוצות יקומו בבוקר ויגידו - טוב, משנה הבאה השחקנים יהיו מחויבים לקצץ 30-40%. נסבול חודש-חודשיים, אבל נחזור ארגון הרבה יותר חזק, לפי התנאים שלנו. אני בודק עם עורכי דין איך אפשר לעשות את זה נכון, אבל אני צריך את השחקנים איתי. אני מבקש ממי ששומע את ההודעה, שיחזיר ב-SMS שהוא באמת איתי, כי זה דבר מאוד חשוב - למען העתיד שלנו".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות