קיקה סטיין יפוטר מברצלונה, ליאו מסי ''שוקל את עתידו''רכש נוסף לסגולים: אייזאה מיילס חתם בהפועל חולוןעם עבר בשיקגו: וולטר למון ג'וניור חתם בהפועל ת''אמולר: ''אפילו ב-1:7 על ברזיל לא היינו כל כך דומיננטיים''פיקה: ''הגענו לתחתית של התחתית. אנחנו לא ברמה''הערב העצום של באיירן מינכן, ההשפלה של ברצלונהלא היה כדבר הזה: באיירן השפילה 2:8 את ברצלונהברצלונה הודיעה: גם סמואל אומטיטי נדבק בקורונהמכבי חיפה: התקרבות משמעותית במו''מ מול מאנדג'קנשאר בסגול: ריצ'רד האוול חתם לעונה נוספת בחולון
שחקני מכבי נתניה חוגגים (אסף הופמן)

מכבי נתניה: השחקנים והצוות יקצצו 50 אחוז מהשכר

רביעי | | 08:39    מאת מאור מרי

השפעת משבר הקורונה: הקבוצה מעיר היהלומים אישרה כי כל אנשי המועדון יפחיתו בשכרם על מנת להתאימו למציאות הכלכלית החדשה. הקפטן אלמוג כהן: ''מודה לשחקנים, למנכ''ל ולבעלים שהבינו את המצב''

מכבי נתניה הודיעה כי בעקבות משבר הקורונה שפקד את מדינת ישראל והעולם כולו, סוכם היום (רביעי) כי כל שחקני הקבוצה הבוגרת והצוות המקצועי יקצצו ב-50 אחוזים משכרם על מנת להתאימו למציאות הכלכלית החדשה. מנתניה נמסר: "הנהלת המועדון מבקשת למסור את הערכתה והוקרתה לכל עובדי המועדון, מהראשון ועד האחרון, ואת ההתגייסות הכללית של כולם".
 


עוד נמסר מהיהלומים: "הליך הקיצוץ היה הליך מורכב ולא פשוט, כלכלית ונפשית, אבל בזכות הכבוד והערבות ההדדית שבין עובדי המועדון המסורים, השחקנים והמאמנים, אנו בטוחים כי בעתיד הקרוב שיבוא עלינו לטובה נצא כולנו מאוחדים וחזקים יותר. תודה מיוחדת נבקש למסור גם לארגון השחקנים ולמנכ״ל מושיקו מישאלוף שסייעו ושיתפו פעולה לכל האורך ההליך".

קפטן הקבוצה, אלמוג כהן, אמר: "רוצה להודות לשחקנים ולהנהלת המועדון, בראשותם של אייל סגל והמנכ"ל ניב גולדשטיין, אשר הבינו את המצב המשפיע על כל העולם, ובמאמץ משותף, הבינו ועזרו אחד לשני להגיע להבנות. שולח לכל עם ישראל רפואה שלמה ובבקשה הישארו בבתים והשמעו להוראות".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות