הארי קיין: ''אני לא בטוח שאשאר בטוטנהאם לנצח''רושטו נדבק בקורונה, ''מאושפז במצב קריטי בביה''ח''צפו ב''אימון הוועידה המיוחד'' של שחקני מכבי ת''איונגר: ''צריך ללמוד את המצב'', השחקנים ייצאו לחל''ת?קונטה ופלומיין מסרבים לקיצוץ, בבית''ר י-ם כועסיםאבוקסיס: ''בשורה קשה מאוד לכולם, אני עדיין בהלם''ברקת: ''רואה בזה משבר אמון שאין ממנו דרך חזרה''אלונה ברקת הודיעה: ''אני עוזבת את הפועל באר שבע''''הליגה תפסיד כ-1.2 מיליארד ליש''ט אם לא תחודש''צ'אבי: ''רוצה לעבוד בברצלונה עם ג'ורדי קרויף ופויול''
מוחמד סלאח בפעולה (האתר הרשמי)

העונה הנוכחית תסתיים ביולי, הבאה תתחיל באוגוסט

ראשון | | 11:28    מאת מערכת ישראל ספורט

ב''דיילי טלגרף'' חשפו את התכנית החדשה של הפרמייר ליג ''לפעולה אופטימלית'' ובטוחים: ''השחקנים ישמחו לוותר על החופשה ולהישאר עם הכסף''. וגם: קבוצות הליגה הבכירה יעזרו לקבוצות מהליגות הנמוכות

רק לפני שלושה ימים נפגשו 20 נציגי קבוצות הפרמייר ליג בניסיון להיערך להמשך העונה ובהחלטה ראשונית, דחו את המשך המשחקים לסוף חודש אפריל. לפי דיווח הבוקר (ראשון) ב"דיילי טלגרף", בליגה הבכירה מתכננים לנצל את דחיית היורו כדי להשלים את המחזורים שנותרו עד סיום העונה מתחילת יוני ועד אמצע יולי, ובכל זאת לפתוח את העונה הבאה ב-8 באוגוסט כמתוכנן.
 


לפי הדיווח, בפרמייר ליג מודאגים מההפסדים הכספיים שייגרמו כתוצאה מדחייה של העונה הבאה, ולכן רוצים לפתוח אותה במועדה בכל מחיר. השחקנים ייאלץ בעקבות כך לוותר למעשה על הפגרה הקיצית, אך גורמים בליגה אמרו לעיתון: "כולם מבינים שהתוכנית הזאת פועלת גם לטובת השחקנים. הם יעדיפו את לוותר על החופשה כדי לספוג כמה שפחות הפסדים כספיים".
 


בתוך כך, מועדוני הפרמייר ליג התבקשו לסייע לקבוצות הליגה הראשונה והשנייה (הליגות השלישית והרביעית בטיבן), באמצעות תרומה של 20 מיליון ליש"ט. בעלי פורסט גרין רוברס קרא לקבוצות להתגייס ולתרום, אך הוא גם טען שזהו סיוע שנדרש למועדונים אחרים בליגה ולא לקבוצתו שלו: "בשלב זה אנחנו בסדר בפורסט גרין, אבל קבוצות אחרות הולכות מאוד להתקשות בלי הכנסה, אין בכלל ספק".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות