אבל בספרד: מאמן העבר רדומיר אנטיץ' מת בגיל 71פרסה: ליברפול לא תוציא את עובדי המועדון לחל''תהפועל ת''א: נציג הבעלים בועז תושב החלים מקורונהסוכם: שכרו של יוסי אבוקסיס יקוצץ ביותר מ-30 אחוזמכבי חיפה הפתיעה את המנויים בני ה-70 ומעלהשכר השחקנים באיטליה יקוצץ במידה והעונה תבוטלטרגדיה: אימו של גווארדיולה מתה מקורונה בגיל 82רוטנשטיינר שוחח עם חסון והתבקש לקצץ בשכרומשחקי העולם בברמינגהם שבארה''ב נדחים ל-2022''פיפ''א תאפשר לסיים את 2019/20 ללא הגבלת זמן‎''
בעלי הפועל חיפה, יואב כץ (רמי כהן שמאלי)

כץ: ''מגיפה עולמית שעלולה לרסק את כלכלת העולם''

רביעי | | 19:18    מאת אדי חליאבין

משבר הקורונה: הבעלים של הפועל חיפה התייחס למשבר ולהוצאה הקבוצה לחל''ת: ''נדרשת הבנה של השחקנים למציאות זו כדי לא לכרות את הענף שעליו הם יושבים''. גם מוליכת הלאומית מכבי פ''ת יצאה לחל''ת

משבר הקורונה ממשיך להשפיע על הספורט הישראלי בכלל והכדורגל הישראלי בפרט. הפועל חיפה הודיעה היום (רביעי) כי בעקבות המשבר הזמין הבוקר מנכ"ל המועדון אורן שטרלינג את קפטן הקבוצה עדן בן בסט לשיחה בה הבהיר לו את הנחיצות בצעדי התייעלות לנוכח המצב הכלכלי שפוגע קשות בכל המשק ובמועדוני הכדורגל ולכן הוצאו להם מכתבי חל"ת (חופשה ללא תשלום) עד להודעה חדשה.

שטרלינג מסר: "אנו מקווים לשוב במהירה לשגרה פעילות של הקבוצה ושל ענף הכדורגל אותו אנחנו כל כך אוהבים". שחקנים בקבוצה סיפרו כי נאמר להם שיש שתי אפשרויות בלבד - קיצוץ של 40 אחוזים בשכר או חל"ת - והם זועמים על כך: "לא נוותר על מה שמגיע לנו. למה מקצצים לנו יותר מלקבוצות אחרות. 40% זה המון כסף עבורנו". יש לציין כי בית"ר ירושלים קיצצה לשחקנים 20 אחוזים בשכר וזו הכוונה גם במכבי נתניה.

הבעלים יואב כץ שוחח במהלך היום עם בן בסט בעקבות הוצאת מכתבי החל"ת לשחקנים ולצוות המקצועי והצדדים סיכמו להמשיך ולשוחח. יואב כץ מסר: "מדובר במגיפה עולמית שכמותה לא חווה העולם מזה 200 שנה והיא עלולה לרסק את כלכלת העולם. נדרשת הבנה של השחקנים למציאות זו כדי לא לכרות את הענף שעליו הם יושבים. אין כאן מנצחים או מפסידים, חזקים או חלשים. רק בכוחות משותפים ותוך הבנה נעבור את המשבר הזה". במועדון הדגישו כי מכתבי החל"ת בתוקף.

מאוחר יותר, גם מוליכת הליגה הלאומית מכבי פתח תקווה הוציאה את כל שחקניה לחופשה ללא תשלום, חוץ מחיילים וזרים, עקב משבר הקורונה. יש לציין כי כרגע לפחות שחקני הקבוצה לא מוכנים לחתום על טפסי החל"ת בהוראתו של מנכ"ל ארגון השחקנים מושיקו מישאלוף, כאשר בארגון ממתינים לפגישה עם מנהלת הליגה. כזכור, מכבי פתח תקווה מוליכה את הליגה הלאומית עם 58 נקודות, 10 נקודות מעל בני סכנין השלישית.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות