בפעם השביעית בקריירה: ליאו מסי זכה ב''כדור הזהב''נשים: ראשל''צ ספגה הפסד ראשון בליגה, ר''ג ניצחהרונאלדו תוקף: ''השתמשו בי כדי לקדם את כדור הזהב''פורסמו 11 המועמדים לתואר שער השנה של פיפ''אפ.ס.ז' הודיעה: ניימאר ייעדר בין שישה לשמונה שבועותבירם כיאל: ''מפגש עם בית''ר ירושלים זה כמו דרבי''מכבי חיפה גינתה: ''זהו אירוע ונדליזם מכוער ומביש''ח''כ דוידסון: ''אין מתקנים, אגודות, וחינוך לספורט''קומאן: ''אנחנו צריכים נקודות, זה לא קל לשחק בדוחא''מנחם קורצקי הודה: ''כשלא מבקיעים אז זה יושב בראש''
הדרבי הראשוני בכדוריד (הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)

משרדי הבריאות והספורט הודיעו: הפעילות מושבתת

שישי | | 11:10    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי הפסקת הפעילות בכדורגל ובכדורסל, הוחלט בהחלטה משותפת של שני המשרדים על הקפאת הפעילות בכל הענפים בישראל שתכנס לתוקף באופן מיידי. מנכ''ל משרד הספורט: ''לא תורשה פעילות קבוצתית''

רשמית: התפשטות נגיף הקורונה שיתקה את הספורט הישראלי. זמן קצר לאחר שהכדורגל והכדורסל בישראל הושבתו עד להודעה חדשה, משרד הבריאות ומשרד התרבות והספורט הודיעו הבוקר (שישי) על הפסקת הפעילות בכל ענפי הספורט בארץ באופן מיידי.

בהודעה המשותפת נמסר: "בהתייעצות שהתקיימה הבוקר בין המשנה למנכ"ל משרד הבריאות, פרופסור איתמר גרוטו למנכ"ל משרד התרבות והספורט, עו"ד יוסי שרעבי, הוחלט, בהמשך להודעה על הקפאת הפעילות בליגות הכדורגל והכדורסל, על הפסקת הפעילות בכל ענפי הספורט. ההחלטה נועדה לשמור על בריאות הציבור והיא תיכנס לתוקף מיידית".

מנכ"ל משרד הבריאות והספורט, יוסי שרעבי, מסר: "החלטה שהתקבלה בדקות האחרונות בדיונים עם משרד הבריאות, לא תורשה כל פעילות של כל ענפי הספורט הקבוצתיים. נאפשר אימונים רק לספורטאים בספורט יחידני. המשמעות היא שקבוצות הכדורגל והכדורסל כולל מחלקות הנוער והילדים, מושבתות מכל פעילות ללא אימונים".
 


מאיגוד הכדוריד נמסר: "לאור המשך ההחמרה של התפרצות נגיף הקורונה, הנחו הבוקר משרדי הבריאות ומשרד התרבות והספורט על הפסקת הפעילות בכל ענפי הספורט. המשמעות היא שכל משחקי הליגות מופסקות ומשחקי גמר גביע המדינה לגברים ולנשים שמתוכננים להיערך החודש לא יערכו בשלב זה ועד להודעה חדשה. הערכת מצב תתבצע בהתאם להנחיות הגורמים המוסמכים בהמשך, ועל בסיסה יוחלט על המשך פעילות מתוך רצון לנהוג באחריות ציבורית. אנו מייחלים לימים טובים ובריאים מאלו - שבת שלום!".

מאיגוד הכדורעף נמסר: "איגוד הכדורעף מודיע בזאת על הפסקת כל פעילות ליגות הכדורעף ומשחקי גביע המדינה לאלתר עד הודעה חדשה וזאת במטרה לשמור על בריאות השחקנים/יות , שופטים, מאמנים ואנשי הצוות. איגוד הכדורעף עומד בקשר עם משרד הבריאות ומשרד התרבות והספורט לגבי התפתחויות ועדכונים נוספים. אנא שמרו על בריאותכם. נקווה לבשורות טובות בקרוב".

מאיגוד הטניס נמסר: "משרד הבריאות ומשרד התרבות והספורט החליטו הבוקר על הפסקת הפעילות בכל ענפי הספורט. לכן, אנו נאלצים לדחות עד להודעה חדשה את ארצית פורים, תחרויות פסח ותחרויות הסניורים. כולנו תקווה שנחזור במהירות האפשרית לתחרויות הטניס. שבת שלום ורק בשורות טובות לכולנו!".

נגישות