שחטאר הדהימה 2:3 את ריאל במדריד, סולומון הבקיעטיול קליל: הפועל חולון הביסה 76:94 את הפועל אילתאבוקסיס: ''התנגדנו לקיום המשחק מול מכבי תל אביב''דוניס: ''הרננדס מוכן לשחק מחר, פשיץ' צריך עוד זמן''בעקבות הבריחה מהארץ: מרקוס רוגן פוטר מהנבחרתרוקאביצה וסאן מנחם אמורים להיות כשירים למכבי ת''אמוראטה: ''יש לנו אפשרות לזכות בתואר, נילחם עד הסוף''ראשפורד: ''מאמין בקבוצה, אפשר לעשות דברים גדולים''ברצלונה: טר שטגן, פיקה, לנגלה ודה יונג האריכו חוזהמסי ממשיך לשבור שיאים, פאטי שוב עשה היסטוריה
המנכ''ל נאור גלילי (צילום: מכבי ישראל)

נאור גלילי לשרה רגב: ''לפעול לאלתר להצלת הספורט''

חמישי | | 10:56    מאת מערכת ישראל ספורט

מנכ''ל מכבי ישראל שלח מכתב לשרת התרבות והספורט ולשר האוצר כחלון: ''צריכים מתווה לסיוע כלכלי מאסיבי לכל ענפי הספורט, האגודות נמצאות על סף משבר קיומי. אין ודאות, יש משבר כלכלי שלא היה כדוגמתו''

נגיף הקורונה ממשיך להשפיע על הספורט הישראלי והבוקר (חמישי) שלח מנכ"ל מכבי ישראל נאור גלילי מכתב לשרת התרבות והספורט מירי רגב ולשר האוצר משה כחלון בקריאה בהולה "למניעת קריסתו המוחלטת של הספורט בישראל והמשבר הקיומי של אגודות הספורט".

גלילי כתב: "מזה תקופה ארוכה הספורט הישראלי נמצא במשבר כלכלי שלא ידע כדוגמתו. בשל ההשלכות החדשות של משבר וירוס הקורונה אגודות הספורט על סף משבר קיומי. נכון לכתיבת מכתב זה וחרף התמיכה בעזרת מרכזי הספורט כ-60 אחוז מאגודות הספורט טרם זכו לכל תמיכה או מקדמות תמיכות ממשרד התרבות והספורט בשל אי השלמת טפסים חדשים שנדרשו מהם. עוד טרם משבר הקורונה ולאחר חודשים של עיכוב קבלת התמיכות ממשרדך אגודות הספורט נמצאות על סף בלימה, ללא כל ודאות כלכלית, ללא יכולת מעשית לשלם משכורות ולעמוד בהתחייבויות חוזיות".

המנכ''ל נאור גלילי (צילום: מכבי ישראל)
עוד נכתב כי "אגודות הספורט נכנסו במשבר וירוס הקורונה למשבר כלכלי קשה ועם כניסת הגבלה על התקהלות של למעלה מ-100 איש שהתקבלה אתמול וההגבלות החדשות הצפויות אגודות הספורט בדרכן לקריסה כלכלית ודאית. הספורט אינו סרח עודף. כשם שממשלת ישראל עוזרת לעסקים קטנים, לתיירות ולתעופה וכשם שמשרד התרבות והספורט גיבש שורת צעדים שנועדו למנוע קריסה כלכלית של תעשיית התרבות בישראל. אנו קוראים לך גבירתי שרת הספורט לפעול לאלתר להצלת הספורט שבראשותך. אבקש לקיים דיון דחוף עם ראשי הספורט בישראל כדי לאמוד את נזקי הקורונה לספורט ולגבש מתווה למתן סיוע כלכלי מאסיבי לכל ענפי הספורט ובפרט לנכסי הליבה של הספורט בישראל - לאגודות הספורט, כדי שיהיה מי שיקיים ספורט לכשיגיעו ימים טובים יותר".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות