אבל בספרד: מאמן העבר רדומיר אנטיץ' מת בגיל 71פרסה: ליברפול לא תוציא את עובדי המועדון לחל''תהפועל ת''א: נציג הבעלים בועז תושב החלים מקורונהסוכם: שכרו של יוסי אבוקסיס יקוצץ ביותר מ-30 אחוזמכבי חיפה הפתיעה את המנויים בני ה-70 ומעלהשכר השחקנים באיטליה יקוצץ במידה והעונה תבוטלטרגדיה: אימו של גווארדיולה מתה מקורונה בגיל 82רוטנשטיינר שוחח עם חסון והתבקש לקצץ בשכרומשחקי העולם בברמינגהם שבארה''ב נדחים ל-2022''פיפ''א תאפשר לסיים את 2019/20 ללא הגבלת זמן‎''
המאמן דביר גולדשטיין (צילום: אלון מור)

אליפות אירופה: נב' הנוער עם ספרד, שבדיה והונגריה

חמישי | | 14:04    מאת מערכת ישראל ספורט

כדוריד: הכחולים-לבנים ישחקו בבית ב', באוגוסט בסלובניה. המאמן דביר גולדשטיין: ''קשה מאוד, נתכונן ונעשה את המיטב. כל הנבחרות חזקות ואיכותיות''. בשני - הגרלת הסיבוב השלישי במוקדמות אליפות העולם

נבחרת הנוער של ישראל הוגרלה היום (חמישי) במשחקי אליפות אירופה עד גיל 18 שייערכו באוגוסט בסלובניה, לבית ב' - יחד עם נבחרות שבדיה, ספרד והונגריה. בבתים המקבילים - בבית א' איסלנד, סלובניה, סרביה ואיטליה. בבית ג' - דנמרק, גרמניה, נורבגיה ורוסיה. בבית ד' - קרואטיה, צרפת, פורטוגל, ואוסטריה. 

המאמן דביר גולדשטיין התייחס להגרלה: "היא כמובן קשה מאוד, אבל אנחנו נתכונן ונעשה את המיטב כדי להגיע למטרות שלנו. שבדיה סיימה באליפות אירופה הפתוחה עד גיל 17 במקום השני. את ספרד פגשנו והיא ניצחה אותנו, והונגריה היא נבחרת חזקה מאוד. מצד שני, כל הנבחרות באליפות אירופה חזקות ואיכותיות".

בשלב זה הפורמט המוצע לאליפות, שצריך לקבל אישור סופי של הנהלת האיגוד האירופי הוא, ש-11 הנבחרות שידורגו ראשונות באליפות יעפילו לאליפות העולם עד גיל 19 וימשיכו לאליפות אירופה ב-2022. 5 הנבחרות שיסיימו במקומות 12-16 יתמודדו בהמשך במעין פליאוף הישרדות יחד עם 3 נבחרות שיסיימו ב-3 הבתים באליפות אירופה דרג ב' במקום השני – כאשר שתי הראשונות (מתוך 8 נבחרות) ישארו/יעפילו לאליפות אירופה הבאה. להישארות נבחרת הנוער בדרג הבכיר תהיה השפעה גם על המשך דרכה של נבחרת העתודה באליפות אירופה עד גיל 20 ב-2022. נבחרת העתודה כבר הוגרלה לאליפות אירופה עד גיל 20, אשר תיערך באיטליה ובאוסטריה. למרות השיבוץ הקשה - בבית ד' יחד עם נבחרות גרמניה, דנמרק והונגריה.

ביום שני, תיערך בוינה הגרלת הסיבוב השלישי במוקדמות אליפות העולם מצרים 2021. אם נבחרת ישראל תצלח את משימת לטביה בחודש הבא ותעפיל לשלב השלישי, היא תורגל מול אחת הנבחרות הבאות: סלובניה, גרמניה, פורטוגל, שבדיה, אוסטריה, הונגריה, בלארוס, צ'כיה, איסלנד וצרפת. המשחקים ייערכו בתחילת חודש יוני (5-7 ו-9-11). נבחרת ישראל, שסיימה את השלב הראשון במקום הראשון והקדימה את נבחרות יוון, פינלנד וקפריסין, תתמודד מול לטביה ב-16 באפריל בת"א, כאשר משחק הגומלין ייערך ב-19 בחודש בואלמיירה שבלטביה.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות