טיול קליל: הפועל חולון הביסה 76:94 את הפועל אילתליגת האלופות: ריאל מדריד - שחטאר דונייצק 3:2 (מחצית 2)אבוקסיס: ''התנגדנו לקיום המשחק מול מכבי תל אביב''דוניס: ''הרננדס מוכן לשחק מחר, פשיץ' צריך עוד זמן''בעקבות הבריחה מהארץ: מרקוס רוגן פוטר מהנבחרתרוקאביצה וסאן מנחם אמורים להיות כשירים למכבי ת''אמוראטה: ''יש לנו אפשרות לזכות בתואר, נילחם עד הסוף''ראשפורד: ''מאמין בקבוצה, אפשר לעשות דברים גדולים''ברצלונה: טר שטגן, פיקה, לנגלה ודה יונג האריכו חוזהמסי ממשיך לשבור שיאים, פאטי שוב עשה היסטוריה
קטי ספיצ'קוב (איגוד השייט)

שטיינברג: ''בחירה בספיצ'קוב כנציגה תפגע בצוברי''

שלישי | | 10:44    מאת מערכת ישראל ספורט

מאמן הגלישה התייחס למאבק בין השתיים ואמר לקראת המשחקים האולימפיים בטוקיו: ''הצגת הבחירה בקטי כסופית מטעה, דריהן מנצחת בנוק אאוט והוועדה תצטרך להחליט''. האיגוד הגיב: ''לא נתווכח איתו''

הסערה סביב שליחת קטי ספיצ'קוב לאולימפיאדה בטוקיו רחוקה מלהסתיים. בזמן שנוי דריהן נחתה הבוקר (שלישי) בארץ מאליפות העולם בגלישת רוח שם זכתה במדליית הארד, בחר מאמן נבחרת הגברים בגלישת רוח גור שטיינברג לפרסם את דעתו על החלטת האיגוד לשלוח לטוקיו את ספיצ'קוב. הוא הכריז שזהות הנציגה שלנו למשחקים האולימפיים עדיין לא סופית וטען ששליחתה של ספיצ'קוב לבירת יפן עלולה לפגוע בסיכויי ההצלחה של שחר צוברי.

שטיינברג כתב: "הצגת בחירתה של קטי על חשבון נוי בתקשורת כסופית מטעה. בחירת הגולש לייצוג האולימפי לקמפיין 2020 הוגדרה במיוחד באופן שונה בשיטה "רב ערכית" חדשה. הועדה שתבחר את הנציג לאולימפיאדה צריכה להסתמך גם על טבלה מתמטית, אבל גם על המלצה מקצועית של המאמן הלאומי. הועדה צריכה לבחור בין הטבלה להמלצה המקצועית. ההמלצה צריכה להתבסס על חמישה קריטריונים מוגדרים היטב, כשרק באחד מהם יש לקטי יתרון על נוי. בארבעת הקריטריונים האחרים יש לנוי יתרון או שוויון מול קטי. בקריטריון השני - יכולת הישגית באירועיי מטרה סימנה השבוע נוי הצלחה גדולה תחת לחץ אימים. בהיבט החיזוי להישג במשחקים, דוקא נוי בקו עליה וקטי בקו ירידה. המשך עבודה המצויין עם לי קורזיץ צריך להביאה למשחקים אף במצב טוב יותר.

נוי דריהן (עמית שיסל, איגוד השייט)
שטיינברג הוסיף: "בסעיף הרביעי - השתיכות ופעילות בנבחרת נוי מנצחת בנוקאאוט. קטי ומאמנה התנתקו מנבחרות האיגוד באופן צורם. בסעיף החמישי - אופק הישגי למחזורים הבאים, ברור שבחירה בנוי מתאימה יותר גם בגלל הסיכון שקטי מתאמנת בחודשים האחרונים בצרפת, ועלולה גם בהמשך באופן טבעי לעבור לייצוג צרפת. בחירה בנוי תעזור לשמור גם את שאר בנות הנבחרת בפעילות תחרותית. ההנחה שהיתה נכונה עד לפני שבועיים שקטי היחידה עם סיכוי משמעותי למדליה כבר לא תקפה. נוי הוכיחה שהיא מועמדת ראויה".

שטיינברג סיכם: "כעת יש גם לקחת בחשבון עובדה חדשה. נבחרת הגברים מצליחה להקדים את הציפיות, ושחר צוברי יגיע כמועמד חזק למדליה. קטי ומאמנה התנתקו לאחרונה משיתוף פעולה עם ספורטאי ואנשי המקצוע באיגוד. כלומר בחירה של קטי ומאמנה על פני נוי תפגע גם בסיכויי הצלחתו של צוברי, בכך שלא יתאפשר שיתוף פעולה בין הצוותים".

מאיגוד השייט נמסר בתגובה: איגוד השייט מוסר כי לאחר שיתקבלו המלצות מאמני נבחרת הגלישה, נשים וגברים, תתכנס הוועדה לקביעת הנציגים האולימפיים לטוקיו 2020 ותקבל החלטה על פי ההמלצות וכל יתר הקריטריונים שנקבעו לפני תחילת התחרות על הכרטיס הישראלי. לבסוף, הנהלת איגוד השייט תדון בהמלצה הסופית של הוועדה, הכוללת את מנהל היחידה לספורט הישגי דני אורן, השייט האולימפי לשעבר שמשון ברוקמן, שייט העבר ומנכל רשות הספורט של עיריית תל אביב מוטי אמברם, השייט האולימפי לשעבר והמנהל המקצועי של איגוד השייט אלי צוקרמן, ואת היועץ המשפטי של הוועד האולימפי עו"ד גיל עטר, כמשקיף. איגוד השייט לא מנהל ויכוחים פומביים עם מאמני הנבחרות ובוודאי לא עם גור שטיינברג".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות