אבל בספרד: מאמן העבר רדומיר אנטיץ' מת בגיל 71פרסה: ליברפול לא תוציא את עובדי המועדון לחל''תהפועל ת''א: נציג הבעלים בועז תושב החלים מקורונהסוכם: שכרו של יוסי אבוקסיס יקוצץ ביותר מ-30 אחוזמכבי חיפה הפתיעה את המנויים בני ה-70 ומעלהשכר השחקנים באיטליה יקוצץ במידה והעונה תבוטלטרגדיה: אימו של גווארדיולה מתה מקורונה בגיל 82רוטנשטיינר שוחח עם חסון והתבקש לקצץ בשכרומשחקי העולם בברמינגהם שבארה''ב נדחים ל-2022''פיפ''א תאפשר לסיים את 2019/20 ללא הגבלת זמן‎''
התחרות אשתקד (גלעד קוולרצ'יק, באדיבות איגוד השחייה)

נבחרת איטליה לא תגיע לסבב האירופי במים פתוחים

חמישי | | 18:36    מאת מערכת ישראל ספורט

בשל נגיף הקורונה ובעקבות הנחיות חדשות ממשרד הבריאות, הוחלט שנציגים איטליה לא ישתתפו בתחרות שתתקיים באילת בסוף השבוע הבא. גם בלעדיהם, זו תהיה אחת התחרויות הגדולות ביותר אי פעם

בסוף השבוע הבא (6 עד 8 במרץ) עתידה להיערך באילת התחרות הפותחת את הסבב האירופי במים פתוחים. בעקבות הנחיות משרד הבריאות החדשות, נערכה היום (חמישי) הערכת מצב באיגוד השחייה, בשיתוף כל הגורמים הרלוונטיים, בה הוחלט שנכון לעת עתה ואם לא יהיה שינוי בהנחיות, הסבב יתקיים במלואו, אולם ייאלצו להיעדר ממנו שחייניות ושחייני נבחרת איטליה, כמו גם כל שחיין או שחיינית מהנבחרות האחרות אשר שהה באיטליה או בשאר המדינות שהוגדרו על ידי משרד הבריאות במהלך השבועיים האחרונים.

מעבר לכך, ההכנות נמשכות במלוא המרץ והציפייה היא גם ללא הנעדרים לאחת מתחרויות הסבב הגדולות ביותר שנערכו אי פעם, עם משתתפים מ-23 מדינות שונות. תחרות זו מהווה גם את אליפות ישראל במים פתוחים לשנת 2020, כשהמשחה ל-10 ק״מ ישמש גם כתחרות המבחן לקראת תחרות הקריטריון האולימפי במרחק 10 ק"מ. 

עוד הוחלט, כי כל טיסות הנבחרות השונות ליעדים יישקלו באופן פרטני בהתאם להנחיות משרד הבריאות, כשהערכת מצב תתבצע על בסיס יומיומי. הטיסה של שחייני הנבחרת למחנה האימונים בסן דייגו בשבוע הבא תתקיים כסדרה, כמו גם טיסת נבחרת השחייה האמנותית (הנמצאת בימים אלה במחנה אימונים בספרד) לתחרות בפאריס. עם זאת, ישיבת הנהלת ה-LEN (איגוד השחייה האירופי) שהייתה אמורה להיערך בישראל ב-21 במרץ נדחתה בשלב זה, שכן נשיא האיגוד האירופי, פאולו בארלי, מגיע מאיטליה.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות