בית''ר י-ם: קונטה הסכים לקיצוץ, גם פלומיין מתקרבשחקני ב''ש: ''האמת יצאה לאור, חטפנו בוז והשפלות''המתווה סוכם: שחקני הפועל ב''ש יקצצו 50% מהשכר''נסייע לספורטאים להגיע למשחקים במוכנות מרבית''בית''ר ירושלים נרתמת לסייע לאוכלוסייה הוותיקהסאבוריט: ''ג'ורדי קרויף שינה את הכדורגל הישראלי''הפועל ת''א: פיצוץ במשא ומתן בין השחקנים להנהלהאופ''א תקיים דיון נוסף לגבי עתיד הכדורגל האירופירשמית: האולימפיאדה בטוקיו תחל ב-23 ביולי 2021כדורגלני ליגת העל: ''נשארים בבית, נשארים בריאים''
שחקני הפועל גוש זבולון על הפודיום (גלעד קוולרצ'יק)

כדורמים: גוש זבולון ויקנעם הן מחזיקות גביע המדינה

רביעי | | 23:39    מאת מערכת ישראל ספורט

דאבליסטית הכדורמים מקיבוץ העמק רשמה 12:13 על אס"א ת''א וחגגה זכייה חמישית בתואר, דייבי הצטיין. גם הפועל יקנעם זכתה בפעם החמישית בגביע המדינה בנשים, זבולון קטפה את התואר עד גיל 16

זכייה חמישית של הפועל גוש זבולון גברים וזכייה חמישית של הפועל יקנעם נשים בגביע המדינה, ואם להוסיף את הגביע עד גיל 16 בו זכתה זבולון בתחילת ההצגה המשולשת הערב (רביעי) בבריכה האולימפית שבווינגייט, הרי שהצפון ניצח בגדול בחגיגת הכדורמים הראשונה לשנת 2020, לעיני יותר מאלף צופים.

חשמל היה באוויר כשיקנעם, האלופה המכהנת בנשים, מחקה פיגור של 4 שערים מול סגנית האלופה ומחזיקת הגביע הפועל פתח תקווה, עם שער שוויון של מאי רגב בת ה-18 ארבע שניות מהסיום 13:13 (5:5, 2:1, 2:3, 4:4). בדיוק כמו בגמר 2019 הלכו הקבוצות לפנדלים אלא שהפעם היתה ידה של יקנעם על העליונה והיא ניצחה 16:17 (3-4 בפנדלים) עם שער ניצחון של דר מנקרמן בת ה-16.קפטנית יקנעם, שונית סטרוגו, לא רק שפיצתה על החמצת הפנדל בהפסד לפתח תקוה בגמר השנה שעברה, והבקיעה הפעם בדו-קרב הפנדלים, סיימה את המשחק כמצטיינת עם 6 שערים ואמרה: "מה שלא עשינו כל העונה עשינו היום סוף סוף. הוכחנו שהכל בראש והאמנו גם כשהיינו בפיגור". בן זוגה והמאמן מילוש ברדיץ הסרבי: "אני שמח בשביל הצעירות שלנו ובשביל שונית הוותיקה על כך שהן הוכיחו כי יקנעם היא הקבוצה הטובה בישראל". עוד ליקנעם: טל 4, רגב, מנקרמן ופליקס 2 כ"א, פרקש 1. פ"ת: בוגצ'נקו 6, שקד 4, נוי ולוי 2 כא, פוטוריאן וססובר 1 כ"א. שפטו: יורגוס סטברידיס ואייל גבל.

שחקניות הפועל יקנעם חוגגות (גלעד קוולרצ'יק)
גם גמר הגברים היה צמוד אבל אסא תא לא הצליחה להשוות בשניות הסיום והדאבליסטית מקיבוצי העמק ניצחה 12:13 (3:5, 3:1, 4:5, 2:2). ג'רמי דייבי, זר בעל אזרחות של ניו זילנד ואוסטרליה, היה המצטיין עם ארבעה שערים: "דבקנו בתכנית המשחק של המאמן מתחילת המשחק וניצחנו בכל קרבות ההגנה. אני מקדיש את הניצחון לקהילה הנהדרת של גוש זבולון והקיבוץ הנהדר בו אני גר, רמת יוחנן". המאמן והמנהל המקצועי של המועדון טל גרודמן: "שני הגביעים בהם זכינו הערב, בוגרים ונערים, מוכיחים כי העבודה הקשה משתלמת. קצת חששנו כי אסא סיימה אתנו בתיקו אצלנו בליגה ואכן היה גמר קשה אבל הוכח שוב כי גביע לוקחים עם כל הלב והנשמה". עוד לזבולון: גרוס וקלרפלד 3 כ"א, חיימוביץ 2, הדר 1. תא: קולודני 5, קרן וגולדשמידט 2 כא, פולצ'ק, נודלמן ואבניר 1 כ"א. שפטו: יורגוס סטברידיס ומתן שוורץ.

בגמר עד גיל 16 ניצחה זבולון את הפועל פתח תקוה 11:14.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות