באנגליה מודים: הליגה לא תחזור לפני ה-30 באפרילפאולו דיבאלה: ''השרירים כאבו, בקושי יכולתי לנשום''דיווחים באיטליה: ''לאוטרו מרטינס סיכם בברצלונה''מכבי חיפה: השחקנים הסכימו לקצץ 31 אחוז מהשכרשחקני הפועל ב''ש נגד ההנהלה: ''מקווים לשינוי גישה''אחד מבעלי הפועל תל אביב בועז תושב נדבק בקורונהאוחנה: ''המועדון לא חשוב לשחקן שמסרב לחתום''בעזרת 'זום': איגוד הכדורסל קיים השתלמות מקצועיתשחקני הפועל חיפה נגד יואב כץ: ''גם לנו יש גבולות''מכבי ת''א: ''השחקנים עם השחקנים הן ברוח טובה''
ניימאר (האתר הרשמי)

דיווח בצרפת: ''ניימאר סירב להתאמן לפני דורטמונד''

רביעי | | 20:03    מאת

בצרפת טוענים כי הברזילאי של פ.ס.ז' כעס על כך שלא שותף נגד דיז'ון בגביע, ועשה לטוכל בלגן לפני שמינית גמר הצ'מפיונס כשהוא נותן שהוא ''צריך לנוח''. האם הפריסאים יחליטו להשעות את הכוכב הברזילאי?

למרות שבתקופה האחרונה היה נראה שישנה רגיעה במתיחות בין ניימאר, היום (רביעי) מדווחים בל'אקיפ הצרפתי שהכוכב הברזילאי סירב להתאמן לפני המפגש מול בורוסיה דורטמונד בשמינית גמר ליגת האלופות - לאחר שזעם משום שלא שותף ב-1:6 על דיז'ון בגביע הצרפתי - בטענה שהוא "צריך לנוח".
 


כזכור, ניימאר התלונן אחרי ה-2:1 מול דורטמונד שהוא לא שותף במשחק הגביע בעל כורחו. "קשה להיות בחוץ ארבעה משחקים. לצערי, זו לא היתה בחירה שלי, זה משהו שהמועדון והרופאים החליטו. לא אהבתי את זה, היו לנו הרבה שיחות על כך. רציתי לשחק, הרגשתי טוב אבל המועדון פחד ובסופו של דבר אני סבלתי מזה". המקרה הזה לא הוסיף ליחסים המתוחים שלו עם המועדון, במיוחד ששבוע לאחר מכן הצטרפה ההרחקה המוזרה שלו מול בורדו. ניימאר ספג את ההרחקה השנייה שלו העונה ויחמיץ שני משחקים שיתקיימו בשבוע יום ההולדת של אחותו, דבר שכבר עורר ביקורות בצרפת.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות