צ'אבי: ''רוצה לעבוד בברצלונה עם ג'ורדי קרויף ופויול''נחשפו המדים החדשים של ריאל מדריד ל-2021/22רושטו נדבק בקורונה, גודין נגד ההתאחדות האיטלקיתטר שטגן בראיון מפתיע: ''אין לי ממש מושג בכדורגל''דיווח: ''אולימפיאדת טוקיו תצא לדרך ב-23.7.2021''השחקנים קיצצו בשכר, יובנטוס תחסוך 90 מיליון יורו''מי שלא יקבל את הצעת אלונה ברקת יהיה מוקצה''הפועל ת''א: פגישה חיובית בין ניסנוב לנציג השחקניםהאצטדיון של מנצ'סטר סיטי יוקצה למאבק בקורונהלייו קסטייאנו: ''עצוב לי לראות את התמונות מספרד''
כדורי רגל (רמי כהן שמאלי)

ישלים עשור: הוארכה כהונתו של תובע ההתאחדות

רביעי | | 16:28    מאת מערכת ישראל ספורט

ההתקשרות עם תובע ההתאחדות תמשיך לעוד שלוש שנים. בישיבה הבאה הוועדה בנושא עונשי הרדיוס תגיש את המלצותיה, שינו זוארץ נענה לבקשת חסון לעבוד בצמוד לאגף הטכני וגם: ההתמודדות עם נגיף הקורונה

כהונת תובע ההתאחדות, עו"ד ניר רשף, הוארכה לשלוש שנים נוספות והוא ישלים עשור שלם בתפקיד -  כך אושר היום (רביעי) פה אחד בישיבת הנהלת ההתאחדות לכדורגל. לאחר השנה התשיעית תצא ההתאחדות בהליך איתור  לתפקיד, כדי להבטיח חפיפה אפקטיבית.

יו"ר ההתאחדות, אורן חסון, עדכן בישיבה כי הוועדה לבחינת עונשי הרדיוס קיימה עד כה ארבעה מפגשים ושוחחה על הנושא עם גורמים רבים, בהם חברי הנהלה, נשיא בית הדין העליון, נציגי משטרת ישראל, נציגי קבוצות הליגות המקצועניות והחובבניות ועוד. הוועדה תתכנס פעם נוספת כדי לגבש המלצות ולהביאן בפני ההנהלה לדיון בישיבה הבאה.

יו''ר ההתאחדות אורן חסון (ההתאחדות לכדורגל)
בנוסף, יו"ר ההתאחדות עדכן כי ביקש משינו זוארץ, חבר הנהלת ההתאחדות ויו"ר הוועדה המקצועית, לפנות מזמנו לטובת עבודה צמודה עם האגף הטכני. חסון הודה לזוארץ על שנענה לבקשה. כמו כן עדכן חסון את חברי וחברות ההנהלה, כי ההתאחדות לכדורגל העמידה את התנאים הטובים ביותר האפשריים לטובת הנבחרת הלאומית לקראת המשחק ב-26.3 מול סקוטלנד, בואכה המפגש האפשרי על הכרטיס ליורו 2020 מול סרביה/נורבגיה (31.3): ימי אימונים, ביטול מחזור, תגבור המערך המקצועי.

מנכ"ל ההתאחדות, רתם קמר, עדכן כי אתמול התכנסה הוועדה הרפואית של ההתאחדות לדון בהיערכות המתאימה לנוכח התפרצות נגיף הקורונה והפעילות של נבחרות ישראל השונות בחודש מרץ. הוועדה המליצה בשלב זה להיצמד להוראות משרד הבריאות, לרכוש מסיכות וחומרי חיטוי לשמירה על היגיינה יתרה וכן על שימוש בבקבוקי מים אישיים. אין צורך כרגע, כך קבעה הוועדה, בצעדים מחמירים מאלה והנושא ייבחן בהתאם להתפתחויות.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות