אלונה ברקת הודיעה: ''אני עוזבת את הפועל באר שבע''צ'אבי: ''רוצה לעבוד בברצלונה עם ג'ורדי קרויף ופויול''נחשפו המדים החדשים של ריאל מדריד ל-2021/22רושטו נדבק בקורונה, גודין נגד ההתאחדות האיטלקיתטר שטגן בראיון מפתיע: ''אין לי ממש מושג בכדורגל''דיווח: ''אולימפיאדת טוקיו תצא לדרך ב-23.7.2021''השחקנים קיצצו בשכר, יובנטוס תחסוך 90 מיליון יורו''מי שלא יקבל את הצעת אלונה ברקת יהיה מוקצה''הפועל ת''א: פגישה חיובית בין ניסנוב לנציג השחקניםהאצטדיון של מנצ'סטר סיטי יוקצה למאבק בקורונה
המאמן החדש, עמיר תורג'מן (אסף הופמן)

תורג'מן: ''כפ''ס זה אתגר''. חיים: ''אני שלם עם עצמי''

רביעי | | 13:09    מאת מערכת ישראל ספורט

המאמן החדש של הירוקים מהשרון יעמוד על הקווים בשבת מול הפועל רעננה: ''לא בא להוכיח שום דבר לנס ציונה, מתעסק בהתקדמות של הקבוצה בה אני נמצא''. המאמן המפוטר נפרד: ''אף פעם לא נעים לעזוב קבוצה''

לאחר עזיבתו של המאמן אופיר חיים אמש (שלישי), הפועל כפר סבא יצאה הבוקר לדרך חדשה כשהמאמן הנכנס, עמיר תורג'מן, העביר את אימון הבכורה ועוד קודם לכן דיבר על התקופה האחרונה וההגעה לקבוצה מהשרון, כשלושה שבועות מאז סיים את דרכו בסקציה נס ציונה. בשבת (15:00) כפר סבא, שסופרת כבר שלושה הפסדים רצופים, תנסה לחזור למסלול הניצחונות מול הפועל רעננה. 

תורג'מן אמר לפני האימון: "זה שינוי מהיר ולא קל לעבור מנס ציונה לכפר סבא. זה הכדורגל ויש בו תהפוכות מהירות וקיצוניות. ברגע שהבנתי שרוצים אותי ואופיר לא ממשיך פה מסיבות כלשהן, שאני לא רוצה להיכנס אליהן, לקחתי את האתגר בשתי ידיים. כפר סבא קבוצה טובה שגם הוכיחה את זה בכך שעשתה תוצאות טובות. צריך לעשות את העבודה כמו שצריך ולהשלים את המשימה שלנו להישאר בליגה". על קודמו בתפקיד: "אני לא יודע מה הסיבות לפיטוריו של אופיר חיים. אני יודע שברגע שדיברו איתי וראיתי שהכיוון הוא באמת חיובי עשיתי עם עצמי חושבים, הבנתי שזה מקום שיכול לקדם אותי ואני יכול לקדם את הקבוצה. כמובן שתמיד יש התלבטויות ובדיקות וחשיבה אם אתה רוצה או לא, אבל בסופו של דבר החלטתי לקחת את ההזדמנות".

על קבוצתו הקודמת, אמר תורג'מן: "הכל תלוי בעיניי המתבונן, בנס ציונה היו לי תקופות ורעיונות לא רעים בכלל. בקבוצות כאלה יש  גם תקופות קשות וזה מובן. זה צ׳אנס חדש, מקום חדש ומתקדמים הלאה. אני לא מתעסק בלהוכיח לנס ציונה, אני מתעסק בהתקדמות שלי ובהתקדמות של הקבוצה בה אני נמצא וכך קרה בכל שלב בקריירה שלי, גם בהיותי שחקן. אני מאוד אוהב את האנשים בנס ציונה וסיימנו בצורה מאוד יפה. אלה החיים של מאמן, במקומות מסויימים אתה נשאר 20 שנה אבל אצל מאמן אתה נשאר שנה או שנתיים ולפעמים פחות מכך וממשיך הלאה". על הסגל: "אני חושב שיש פה קבוצה טובה שיכולה להישאר בליגה, אבל זה רק אימון ראשון ואני רוצה לראות את הקבוצה יותר, להכיר את השחקנים יותר ולהכיר את המערכת לעומק".
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אף פעם לא נעים לעזוב קבוצה , בטח לא בזמן שאתה רואה בסיפוק כיצד הזרעים שזרעת מניבים פירות: עלייה חלומית לליגת העל, בניית קבוצה בתקציב מינימום, אמונה אמיתית בכל שחקן ושחקן, גם כאשר אף אחד מסביב לא האמין והיכולת לחבר את כולם ליחידה מגובשת ולוחמת. גם במשחקים פחות טובים ובתקופה פחות טובה התמלאתי גאווה בצוות שלי, בשחקנים שלי ובדרך המקצועית והאישית שבה התנהלתי תמיד באמונה שלמה. ולכן גם ברגע כזה, אני שלם עם עצמי, עם האמת המקצועית שלי, שהיא מבחינתי קודש הקודשים. מאחל לשחקנים היקרים המשיכו לעבוד קשה ולהאמין בעצמכם תמיד, בטוח שתצליחו לעמוד במשימה שהצבנו לעצמנו והיא-הישארות בליגת העל. אוהב אתכם מאוד! תודה על הזכות לעבוד עם צוות איכפתי ומקצועי ותודה ענקית בעיקר לקהל הנפלא שליווה אותי ואת הקבוצה לכל מקום בארץ! בהצלחה בהמשך.

A post shared by ofirhaim18 (@ofirhaim18) on


אופיר חיים פרסם פוסט באינסטגרם וכתב: "אף פעם לא נעים לעזוב קבוצה, בטח לא בזמן שאתה רואה בסיפוק כיצד הזרעים שזרעת מניבים פירות: עלייה חלומית לליגת העל, בניית קבוצה בתקציב מינימום, אמונה אמיתית בכל שחקן ושחקן, גם כאשר אף אחד מסביב לא האמין והיכולת לחבר את כולם ליחידה מגובשת ולוחמת. גם במשחקים פחות טובים ובתקופה פחות טובה התמלאתי גאווה בצוות שלי, בשחקנים שלי ובדרך המקצועית והאישית שבה התנהלתי תמיד באמונה שלמה.

עוד הוסיף חיים: "ולכן גם ברגע כזה, אני שלם עם עצמי, עם האמת המקצועית שלי, שהיא מבחינתי קודש הקודשים. מאחל לשחקנים היקרים שימשיכו לעבוד קשה ולהאמין בעצמם תמיד, בטוח שתצליחו לעמוד במשימה שהצבנו לעצמנו והיא - הישארות בליגת העל. אוהב אתכם מאוד, תודה על הזכות לעבוד עם צוות אכפתי ומקצועי ותודה ענקית בעיקר לקהל הנפלא שליווה אותי ואת הקבוצה לכל מקום בארץ. בהצלחה בהמשך".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות