שחקנים לברקת: ''הכסף לא מעניין, רוצים שתחזרי''עם חולצת מכבי ת''א: המשרד הביתי של גולדהארהשמחה הייתה מוקדמת: הליגה בסין שוב הושעתהיש סיכום: שחקני הפועל ת''א יקצצו 50 אחוז משכרםדיווחים בגרמניה: ''הבונדסליגה תחודש בחודש מאי''הפועל חיפה: יואב כץ העביר את זכויות לניהול לנאמןהמנהלת הודיעה: ''כרגע, פעילות הליגה לא תחודש''רשמית: ליגת האלופות תוכרע בסוף חודש ספטמברמוקדמות אליפות אירופה 3X3 בת''א נדחו לאוגוסטדיווח: ''משבר הקורונה עלול להביא לעזיבת רונאלדו''
מאמן נבחרת ישראל, אנדי הרצוג (אסף הופמן)

הרצוג: ''עצוב בשביל דאבור, אבל יש לנו עוד אופציות''

שני | | 17:36    מאת אדי חליאבין

מאמן נבחרת ישראל הגיע לאירוע של ''שער שוויון'' והתייחס לפציעתו של חלוץ הופנהיים: ''"יש לנו עוד חודש עד למשחק, נהיה מוכנים. חבל שיש לנו פצועים שלא יהיו איתנו. המצב של זהבי בהחלט לא אידיאלי''

מאמן נבחרת ישראל אנדי הרצוג הגיע היום (שני) לאירוע השקת שנה נוספת של שיתוף פעולה בין ההתאחדות לכדורגל בישראל לבין התכנית החינוכית "שער שוויון". שיתוף הפעולה צוין במסגרת טורניר חגיגי של מחוז ירושלים, בהשתתפות קבוצות שער שוויון מבתי הספר היסודיים בירושלים, לרבות מזרח העיר, אבו גוש ובית שמש. האירוע החגיגי התקיים במתחם האימונים של בית"ר ירושלים בבית וגן.

הרצוג התייחס למצב בנבחרת, קצת יותר מחודש לפני המשחק מול סקוטלנד בחצי גמר פלייאוף העלייה ליורו (26 במרץ בגלזגו): "יש לנו עוד חודש עד למשחק. נהיה מוכנים. חבל שיש לנו שחקנים שפצועים ולא יהיו איתנו כמו מונס דאבור. אנחנו מנסים למצוא שחקן במקומו. פעם קודמת עשינו שם הופעה מכובדת, רק אני מקווה שהפעם ננצח. המצב של ערן זהבי? כל יום הוא מתאמן. זה לא אידיאלי שהוא לא משחק, זה ברור. אבל זאת לא טעות שלו. יש לנו עוד שחקנים שלא משחקים למרות שהם עדיין מתאמנים, הם לא בקצב משחק. זה התחיל כבר שבאתי לפה, אנחנו צריכים להתמודד עם זה. אני אופטימי, תהיה לנו קבוצה חזקה ביחד. סקוטלנד תהיה יריבה קשוחה, אבל שיחקנו פעמיים נגדם ואני חושב שזה הזמן להגיע לסקוטלנד ולתת מולם משחק טוב ולנצח אותו".

ייעדר. מונאס דאבור (אסף הופמן)
על הפציעה של מונאס דאבור, שיחמיץ את המשחק, אמר הרצוג: "לצערנו הוא נפצע, זה לא עצוב רק בשביל הנבחרת, אלא גם בשבילו. הוא חתם בקבוצה חדשה עכשיו, נהיה טוב יותר עבור הקבוצה שלו. אבל יש לנו יש לנו שחקנים אחרים, אני מאחל לו החלמה מהירה ונהיה איתו בקשר. כמובן שיש לנו אופציות אחרות בהתקפה, כמאמן תמיד צריך לחשוב על האפשרות ששחקנים שלך יפצעו. כשדיברתי עם הנבחרת בנובמבר ידעתי שיהיו בעיות כי הרבה שחקנים לא שיחקו בקבוצות שלהם וחלק היו פצועים. צריך לאסוף את כולם עכשיו כי במרץ יש לנו משחק אמיתי של 90 דקות אינטנסיביות וקצב גבוה. כשראיתי בשבועות האחרונים שהרבה שחקנים לא משחקים, זאת בעיה גדולה בשבילי. אבל עדיין יש לנו חודש להתכונן, וכמו שאמרתי המשחק הזה חשוב מאוד בשבילנו וצריכים להכין את השחקנים מבחינה מנטלית כדי להצליח".

על המערך שיעלה מול הסקוטים, אמר המאמן: "לא אדבר על זה כעת. כבר היה לי בראש את ההרכב שיפתח, אבל כמו שראיתם בשבוע האחרון, מונס דאבור נפצע וצריך להיערך לזה אחרת. בשבילי זה היה חשוב כשפתחנו את מחנה האימונים שיהיה לי את הכל בראש, שנהיה מוכנים מהיום הראשון שנפגשנו כולנו. אלה היו שני המשחקים האחרונים שלנו, חיכיתי קצת וחשבתי שהסיטואציה הזאת או סיטואציה אחרת יתאימו. הכי חשוב שבחרתי את ההחלטה החשובה והנכונה כדי לעמוד במטרות. השילוב בין הערבים ויהודים בנבחרת? אנחנו קבוצה אחת ולא משנה מה המוצא של השחקנים. חשוב שכולנו נשחק ביחד עבור המדינה".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות