באנגליה מודים: הליגה לא תחזור לפני ה-30 באפרילפאולו דיבאלה: ''השרירים כאבו, בקושי יכולתי לנשום''דיווחים באיטליה: ''לאוטרו מרטינס סיכם בברצלונה''מכבי חיפה: השחקנים הסכימו לקצץ 31 אחוז מהשכרשחקני הפועל ב''ש נגד ההנהלה: ''מקווים לשינוי גישה''אחד מבעלי הפועל תל אביב בועז תושב נדבק בקורונהאוחנה: ''המועדון לא חשוב לשחקן שמסרב לחתום''בעזרת 'זום': איגוד הכדורסל קיים השתלמות מקצועיתשחקני הפועל חיפה נגד יואב כץ: ''גם לנו יש גבולות''מכבי ת''א: ''השחקנים עם השחקנים הן ברוח טובה''
גדי ברומר (באדיבות ההתאחדות לכדורגל)

גדי ברומר: ''דבר לא יוריד מההערכה שלי למכבי ת''א''

שישי | | 14:28    מאת מערכת ישראל ספורט

שחקן העבר של הצהובים חזר בו על הפוסט בו ביקר את קבוצתו בנוגע לכרטיסים שלא קיבל לקראת הדרבי: ''יש ביני לבין המועדון רק כבוד והערכה הדדיים. יצא לי רגש ספונטני לתגובה שקיבלתי ולא הובנה''

מכבי תל אביב ממשיכה בהכנות לקראת הדרבי הגדול נגד הפועל תל אביב (שני ב-20:15, אצטדיון בלומפילד), שיינעל את המחזור ה-25 בליגת העל. אחרי הפוסט שלו שעורר סערה, גדי ברומר העלה היום (שישי) פוסט התנצלות בקשר לדבריו כשחשף בפוסט בפייסבוק כי פנה לצהובים, בשורותיהם שיחק לאורך כל הקריירה שלו, בבקשה לקבל כרטיסים לדרבי ונענה בצורה שפגעה בו.
 

אחרי מחשבה עמוקה על הדברים שנכתבו פה על ידי, אני רוצה להרגיע את כולם ולומר שכל מה שנכתב לא היה במטרה לפגוע במועדון!!...

Posted by Gadi Brumer on Friday, February 21, 2020


ברומר כתב היום: "אחרי מחשבה עמוקה על הדברים שנכתבו פה על ידי, אני רוצה להרגיע את כולם ולומר שכל מה שנכתב לא היה במטרה לפגוע במועדון!! שחקני ואוהדי מכבי אם יש כאלו שנפגעו, אני מתנצל!!!  העניינים ביני לבין מכבי ת״א מעולם לא היו במצב של קונפליקט כפי שניתן היה להסיק מהפוסט, אלא כבוד והערכה הדדית. אף פוסט לא יוריד את ההערכה שיש לאלון ולי למועדון שגדלנו בו ולאנשים שמנהלים אותו".

עוד כתב ברומר: "נוכחתי לדעת איך פוסט אחד יכול לפלג בין אנשים וזה הדבר האחרון שאני רוצה בטח ובטח במועדון שכל כך יקר לנו. יצא לי רגש ספונטני לתגובה שקיבלתי ולא הובנה. זה הכל וכל אחד יכול לקחת את זה לאן שהוא רוצה. אגב, גם עם אותו נציג הדברים לובנו, ולדרבי אני/אנחנו נגיע. אני בטוח שתחזרו להיות מאוחדים כי זה הכוח של קבוצה גדולה. שוב, המון הצלחה למכבי בדרבי ובמהלך העונה".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות