באנגליה מודים: הליגה לא תחזור לפני ה-30 באפרילפאולו דיבאלה: ''השרירים כאבו, בקושי יכולתי לנשום''דיווחים באיטליה: ''לאוטרו מרטינס סיכם בברצלונה''מכבי חיפה: השחקנים הסכימו לקצץ 31 אחוז מהשכרשחקני הפועל ב''ש נגד ההנהלה: ''מקווים לשינוי גישה''אחד מבעלי הפועל תל אביב בועז תושב נדבק בקורונהאוחנה: ''המועדון לא חשוב לשחקן שמסרב לחתום''בעזרת 'זום': איגוד הכדורסל קיים השתלמות מקצועיתשחקני הפועל חיפה נגד יואב כץ: ''גם לנו יש גבולות''מכבי ת''א: ''השחקנים עם השחקנים הן ברוח טובה''
בעלי מכבי נתניה, אייל סגל (אסף הופמן)

סגל: ''המועדון בריא ומסודר, לא ניכנס למרה שחורה''

שישי | | 11:54    מאת מאור מרי

בעלי מכבי נתניה התייחס לעתידו של המועדון, רגע לפני המשחק הקריטי מחר (15:00) בקריית שמונה: ''מי שיגיע יקבל מועדון בלי חובות בפיפ''א ואופ''א''. נתניה תעלה במערך התקפי, עם מלדה ובצ'יראי בהתקפה

מכבי נתניה תנסה מחר (שבת, 15:00) להשאיר את חלום הפלייאוף העליון בחיים, כשתתארח אצל עירונ קריית שמונה. במועדון יודעים שכל תוצאה פרט לניצחון תסיים את החלום של היהלומים, שישחקו את מחזורי הסיום של העונה בפלייאוף התחתון. מבחינה מקצועית, להוציא את ויקי כחלון וטים הויבך החולים, ורועי קהת שאבל על מות אחותו, כל שחקני הסגל יעמדו לרשות המאמנים סלובודן דרפיץ ושי ברדה.

בעלי מכבי נתניה אייל סגל פרסם בפייסבוק מסר לקהל וכתב: "כתבתי לפני כשלשה שבועות שאני זז הצידה ומפנה את הדרך לאחר, עד בואו, הדירקטוריון באמצעות המנכ"ל ינהלו את המועדון. עוד הוספתי, שאני תקווה שהאוהדים יבחרו ויבחרו לדירקטוריון. לכן התפטרתי מחברותי בדירקטוריון. לכן ניתקתי עצמי מקבלת ההחלטות. לכן הדירקטוריון הוא היחיד שיקבע את התקציב וחלוקתו. לכן לא יימכר שחקן ללא החלטת הדירקטוריון".
 

בשבת - המשחק הצפוני ביותר העונה, חייבים ניצחון

Posted by ‎FC Maccabi Netanya - מועדון כדורגל מכבי נתניה‎ on Wednesday, February 19, 2020


עוד כתב סגל: "חברותיי וחבריי לקהל, מכבי נתניה מועדון בריא ומסודר ומי שיקבל אותו לידיו, לא יהיה עסוק בהחזרת חובות בארץ ובחו"ל ולא יידרש לאולטימטומים ממוסדות פיפ"א או אופ"א. וגם אם בתקופת הביניים תקציבו ינוע סביב ה-20 מיליון ש"ח, ניתן יהיה לעשות נפלאות גם בתקציב שכזה. בואו לא נכנס למרה שחורה, נשנס מותניים וניקח אחריות ובעיקר נדע כולנו יחד להתאחד, להיות צנועים, ללכת בראש זקוף ולצעוד קדימה בגאון. בהצלחה לכולנו בשני המשחקים הקרובים. שבת שלום".

הרכב משוער: דני עמוס, כארם ג'אבר, לזאר צ'ירקוביץ', דולב אזולאי, זלאטן שחוביץ', אלמוג כהן, ניקולאס אולסק, גבי קניקובסקי, חן עזרא, יונס מלדה, פאטוס בצ'יראי.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות