מנהלת הליגה ואיגוד הכדורסל בדרך להסכם חדשדיווח: ''גווארדיולה וסטרלינג יישארו במנצ'סטר סיטי''''ברצלונה שכרה חברה שתזיק לתדמית השחקנים''שניים מתוקפי אוהד בית''ר י-ם הורחקו לשנה וחציכבוד: סקוטי ווילבקין מועמד לשחקן העונה ביורוליגבית''ר ירושלים נענשה ברדיוס על תנאי וקנס כספימכבי חיפה: החלטות לגבי העונה הבאה - רק באפרילמילת הקסם של מכבי ת''א מול עירוני ק''ש: סבלנותמימר התנצל: ''לא הייתה בדבריי כוונה לפגוע בעודה''אספה יערער לעליון, יחל לרצות את העונש ב-25.2
זירת ההתרסקות (טוויטר)

גילויים חדשים בחקירת התרסקות המסוק של בראיינט

שבת | | 10:24    מאת מערכת ישראל ספורט

המועצה הלאומית לבטיחות בתעבורה בארה''ב פרסמה חלק מממצאיה ונקבע בין היתר שלא נמצאו פגמים במסוק. נטען כי הטייס ביצע טעות קריטית: ''ב-80 עד 90 אחוזים מהמקרים הפעולה הזאת תגרום לקטסטרופה''

רשת CNN פרסמה הבוקר (שבת) גילויים חדשים בחקירת התרסקות המסוק בה נהרגו קובי בראיינט, בתו ג'יאנה ושבעה אנשים נוספים. המועצה הלאומית לבטיחות בתעבורה (NTSB), שחוקרת את האירוע פרסמה תמונה ממצלמות אבטחה בה נראה המסוק בפעם האחרונה.

על פי החקירה הממשלתית שנערכת על ידי המועצה הלאומית לבטיחות בתעבורה, לא היה כשל טכני שגרם לתאונה, אלא תנאי מזג האוויר הם שהובילו לאסון. "אפשר להבין שהטייס איבד שליטה", טען אחד הממונים על החקירה. על פי הדיווח, היו חסרים לטייס כ-30 מטר כדי לעלות מעל העננים ולהמשיך בטיסה כמתוכנן, אבל הוא פנה שמאלה, היישר לתוך ההר בו התנגש במהירות. מומחה אוויר שדיבר עם CNN הסביר כי "זה מגביר את הטרגדיה בטבע של ההתרסקות. זה היה מסוק במצב מושלם ומצויד היטב שפשוט טס באקלים רע".
 


המומחה, פיטר גואלז, הוסיף: "נראה שהטיים עלה לגובה העננים, הבין שמדובר בסיטואציה קשה יותר וניסה להתחמק ללא הצלחה או שפשוט לא היה מודע למה שקורה". ב-NTSB הוסיפו שהמסוק צנח במהירות של יותר מ-4,000 רגל לדקה לדקה. "החוקרים שלנו כבר פתחו כמות ראויה של ראיות על תנאי ההתרסקות הטראגית. כעת, אנחנו בטוחים שנוכל להעריך את הגורמים והמשתנים שגרמו לה לקרות בשביל שנוגל למנוע מתאונות כאלו לקרות שוב", סיכמו במועצה הלאומית לבטיחות בתעבורה, שממשיכה לחקור את נסיבועת התאונה. 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#2, #24, #20 years as a Laker and the amount of years Kob and I were together 

A post shared by Vanessa Bryant (@vanessabryant) on


בתוך כך, ונסה בראיינט, זוגתו של אגדת העבר של ה-NBA, פרסמה בדף האינסטגרם שלה שהאזכרה של קובי תיערך ב-24 בפברואר בסטייפלס סנטר שבלוס אנג'לס. התאריך שבחרה לא יכול היה להיות סמלי יותר, שכן ג’יאנה לבשה את הספרה 2, קובי את 24 והשנה הנוכחית, 2020, מסמלת את כמות השנים שהיה הכוכב בלייקרס, וגם כמות שנות הזוגיות שלו עם ונסה.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות