אבל בספרד: מאמן העבר רדומיר אנטיץ' מת בגיל 71פרסה: ליברפול לא תוציא את עובדי המועדון לחל''תהפועל ת''א: נציג הבעלים בועז תושב החלים מקורונהסוכם: שכרו של יוסי אבוקסיס יקוצץ ביותר מ-30 אחוזמכבי חיפה הפתיעה את המנויים בני ה-70 ומעלהשכר השחקנים באיטליה יקוצץ במידה והעונה תבוטלטרגדיה: אימו של גווארדיולה מתה מקורונה בגיל 82רוטנשטיינר שוחח עם חסון והתבקש לקצץ בשכרומשחקי העולם בברמינגהם שבארה''ב נדחים ל-2022''פיפ''א תאפשר לסיים את 2019/20 ללא הגבלת זמן‎''
לינה גלושקו (איגוד הטניס הפיני)

הפדרציה נכנעה 2:1 לטוניסיה, תתמודד על הישארות

רביעי | | 19:42    מאת מערכת ישראל ספורט

לינה גלושקו ניצחה, ולאדה קאטיץ' לא יכלה כמובן לאונס ג'אבור המצוינת, גלושקו ושביט קמחי נוצחו גם בזוגות. ישראל איבדה סיכוי לעלות ובחמישי היא נגד מולדובה. הקפטנית ציפי אובזילר: ''אנחנו מאוד מאוכזבות''

נבחרת הפדרציה של ישראל נוצחה היום (רביעי) 2:1 ע"י נבחרת תוניסיה במפגש השני במסגרת משחקי בית 2 אירופה/אפריקה המתקיימים השבוע בהלסינקי, פינלנד. הנבחרת כעת עם שני הפסדים בתוצאה זהה ומחר תסיים את שלב הבתים מול מולדובה בקרב על המקום השלישי בבית. לגאורגיה ותוניסיה שני ניצחונות כל אחת והן ייפגשו מחר לקרב על המקום הראשון. ביום שישי יתקיימו משחקי ההצלבה, כאשר ישראל תיאבק נגד הירידה לבית 3. הקבוצות שיסיימו במקום השלישי בכל בית ייאבקו מול המקום הרביעי בבית המקביל.

לינה גלושקו (636 בעולם) העלתה את ישראל ל-0:1 במפגש ההיסטורי כשניצחה 1:6 ו-2:6 את שיראז בשרי (1017 בעולם) לאחר 47 דקות של משחק. ולאדה קאטיץ' (642 בעולם) נוצחה 6:4 ו-6:0 במשחק השני על ידי אונס ג'אבור, המדורגת במקום ה-45 בעולם. במשחק הזוגות המכריע נוצחו שביט קמחי ולינה גלושקו 7:6(4) ו-6:1 ע"י אונס ג'אבור ושיראז בשרי.

הקפטנית ציפי אובזילר אמרה בסיום: "כולנו מאוכזבות מההפסד הצמוד היום, שהיה מעלה אותנו כנראה ביום שישי למשחק עליה לבית 1. אבל אין מה לעשות, התחרות ממשיכה, אנחנו נירגע, נתאושש ומחר נעלה למשחק החשוב מול מולדובה כדי לנצח ולסיים במקום השלישי בבית".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות