ההתפרצות בחדרה: עלה ל-13 מספר החולים בקורונה''משחק הקורונה'': שחקן שישי מבני סכנין חיובי לקורונהדיווח: ''ליברפול סיכמה את צירוף דיוגו ז'וטה מוולבס''ערן זהבי בהולנד, יחתום לשנתיים בפ.ס.וו איינדהובןקבוצה היסטורית: המספרים מאחורי ה-0:8 על שאלקההלייקרס ב-0:1 בגמר המערב אחרי 114:126 על דנברמשחק שלישי ללא ניצחון: רק 0:0 לליון מול נים בביתכאילו לא הייתה פגרה: 0:8 לבאיירן מינכן על שאלקהשנה שנייה ברציפות: יאניס נבחר ל-MVP של העונהרשמית: טיאגו חתם בליברפול, היגוואין באינטר מיאמי
יוני ארליך (אלכס גולדנשטיין, איגוד הטניס)

יוני ארליך מונה לקפטן נבחרת הדייויס של ישראל

שני | | 16:42    מאת מערכת ישראל ספורט

במסגרת היערכות מקצועית חדשה של איגוד הטניס, ארליך ישמש כקפטן-שחקן כבר במפגש החוץ מול טורקיה בחודש מארס הקרוב ומחליף בתפקידו את הראל לוי. זאת במסגרת היערכות רב שנתית לקידום הענף

יוני ארליך מונה לקפטן נבחרת הדייויס של ישראל במסגרת היערכות מקצועית חדשה של איגוד הטניס - כך נמסר היום (שני) מהאיגוד. ארליך ישמש כקפטן-שחקן כבר במפגש החוץ מול טורקיה בחודש מארס הקרוב ומחליף בתפקידו את הראל לוי. איגוד הטניס בישראל גיבש לאחרונה הערכות מקצועית רב-שנתית לקידומו ופיתוחו של ענף הטניס, כאשר תכנית זו הוצגה להנהלת האיגוד בישיבתה האחרונה. הערכות זו משתלבת ומותאמת לתוכנית הלאומית שהושקה בספטמבר האחרון שבמרכזה הקמתה של האקדמיה הלאומית לטניס.

עוד נמסר מהאיגוד: "במרכזה של ההערכות המקצועית החדשה שאושרה ושתיושם מידית, עומדת התמיכה המקצועית בשחקני הנבחרות הלאומיות, והשמת דגש על קיומה של מסגרת אימונים סדירה במשך כל השנה וכן ליווי השחקנים בתחרויות בארץ ובעולם. קפטן הנבחרת ומאמני הנבחרות יועסקו באופן רציף לאורך כל השנה וילוו את השחקנים לא רק לפני מפגשים רשמיים, אלא במהלך כל השנה בתחרויות המתקיימות בארץ ובעולם. בעקבות התכנית שגובשה על ידי המנהל המקצועי, עמוס מנסדורף, ואושרה על ידי הוועדה המקצועית, נעשו שינויים בעמדת הקפטן של נבחרת הדיוויס".

מהאיגוד נמסר: "איגוד הטניס בישראל מוקיר ומעריך את תרומתו של הראל לוי, הן כשחקן והן בתפקיד הקפטן, ומודה לו על תרומתו רבת השנים, ומאחל לקפטן הנכנס, יוני ארליך, ולנבחרת כולה בהצלחה במשימותיה החשובות".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות