מסי הבקיע רביעייה, ריאל מעדה ואיבדה את הפסגהאס''א תל אביב והפועל גוש זבולון העפילו לגמר הגביעאחרי 14 משחקים: מארסיי הפסידה 3:1 לנאנט בביתכדוריד: מכבי ראשל''צ מול הפועל אשדוד בגמר הגביעכדורעף: מכבי ת''א רביעית, נקבעו סדרות הפלייאוףעידן ורד: ''אמרתי שאחזור כדי להיות שחקן מוביל''בית''ר י-ם הביסה 1:4 את חדרה, צמדים לוורד ועטרסיטי ניצחה 0:1 את לסטר, 2:3 לצ'לסי על טוטנהאםהולאנד שוב הבקיע, 0:5 אדיר ללייפציג, דאבור נפצעבמשחקו ה-1,000 בקריירה: רונאלדו השווה שיא ליגה
''אין מניעה''. אמארה סטודמאייר (אתר FIBA)

יועמ''ש האיגוד: ''אין מניעה שאמארה ישחק במכבי''

חמישי | | 10:39    מאת מערכת ישראל ספורט

היועצת המשפטית של איגוד הכדורסל רונית אמיר-יניב העבירה חוות דעת שלפיה המתאזרח, שמחזיק במניות בחברה שמחזיקה במניות בהפועל ירושלים, יוכל לשחק בצהוב בה חתם עד לסיום העונה הקרובה

אם אוהדי מכבי תל אביב היו מודאגים שסיבות משפטיות ימנעו מהם לראות את אמארה סטודמאייר במדים הצהובים, הם יכולים סופית להסיר דאגה מלבם. למרות שאמארה הוא בעל מניות בהפועל ירושלים, על פי חוות הדעת שפרסם הבוקר (חמישי) איגוד הכדורסל ועליה חתומה היועצת המשפטית של הארגון, אין חשש לניגוד עניינים ממשי שיש בו כדי למנוע מהסנטר לשחק בשורות האלופה.

על פי חוות הדעת של עו"ד רונית אמיר-יניב, "סטודמאייר מחזיק במניית מיעוט בחברת LLC (אשר מחלקת את מניות הקבוצה ביחד עם העמותה לקידום הכדורסל בישראל, א.ש) ואינו מחזיק באופן ישיר במניותיה של הפועל ירושלים. עוד יש לציין, כי גם מניותיה של חברת LLC בהפועל ירושלים, מוחזקות כשלעצמם בנאמנות ובכל מקרה לא בידי סטודמאייר ו/או בידי מי מבעלי המניות האחרים באופן ישיר. עוד על פי המידע שהועבר לידינו על ידי הפועל ירושלים, סטודמאייר אינו נושא משרה ו/או עובד ו/או מכהן כיום בתפקיד כלשהו בקבוצת הפועל ירושלים".

עוד נכתב בחוות הדעת של עו"ד אמיר-יניב, "סטודמאייר אינו נושא משרה, עובד או מכהן כיום בתפקיד כלשהו בהפועל ירושלים. יתרה מכך, בחינת קוד הבסיס: כללי האתיקה לספורט בישראל, קוד להגינות והתנהגות ספורטיבית מעלה כי נסיבות המקרה, כאשר סטודמאייר אינו מכהן כדירקטור בהפועל ירושלים ואינו נוטל חלק בדיונים ובהצבעות, אינן עולות כהתקשרות שנגועה בניגוד עניינים".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות