ממשיכה לשקוע: ולנסיה הפסידה 2:0 לבילבאו בביתאינטר הביסה 0:6 את ברשיה, ונצמדה לשתי המוליכותלסטר שוב פישלה, ווסטהאם הפתיעה עם 2:3 על צ'לסימכבי תל אביב הניפה את הצלחת, גלזר שחקן העונהחוששים מקורונה: המלון לא הסכים לקבל את נס ציונהממשיכה בדרכה: 0:1 למכבי ת''א על בית''ר ירושליםבלבול: ''בעונה אחרת, 72 נקודות מספיקות לאליפות''ניצחון רביעי רצוף: 1:4 למכבי חיפה על הפועל חיפהככה סוגרים עונה: בני יהודה הביסה 0:4 את רעננההפועל תל אביב הביסה 75:105 את עירוני נס ציונה
אדם ברדיצ'בסקי, אנדרו דנוס, אחיה קליין והכלב נייט, מורן סמואל (צילום: קרן איזקסון)

אנדרו דנוס מונה לנשיא הכבוד של הוועד הפראלימפי

רביעי | | 15:03    מאת מערכת ישראל ספורט

במסגרת הניהול של התוכנית הקהילתית בג'יימס ריצ'רדסון, דנוס משלב אנשים עם מוגבלות כעובדי חברה: ''החיבור שלי עם המשלחת הפראלימפית מובן מאליו. כבוד גדול, זו אינו רק סיפור של השראה ותשוקה''

הוועד הפראלימפי הישראלי הודיע היום (רביעי) על מינויו של אנדרו דנוס (34), מבעלי ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי, כנשיא הכבוד של  הוועד הפראלימפי הישראלי. דנוס ילווה את המשלחת הפראלימפית בכל האירועים והתחרויות מעתה ועד משחקי טוקיו 2020.

בחירתו של דנוס היא על רקע התמיכה ארוכת שנים של משפחת מנדי/דנוס האוסטרלית, בעלי קבוצת ג'יימס ריצ'רדסון, בספורט היהודי והישראלי, וכהמשך למעורבותו של אנדרו דנוס (נכדו של מייסד החברה דיוויד מנדי) , בספורט הפראלימפי בישראל. ג'יימס ריצ'רדסון תומכת במספר קבוצות ספורט שונות, הן בישראל והן באוסטרליה, בדגש על ספורטאים בעלי מוגבלויות. ג'יימס ריצ'רדסון היא נותנת החסות המרכזית לאליפות ישראל הפתוחה  בטניס בכיסאות גלגלים, והייתה נותנת החסות העיקרית לאליפות העולם בטניס בכיסאות גלגלים שהתקיימה אשתקד ברמת השרון.

הספורטאים עם דנוס (צילום: קרן איזקסון)
לדברי אנדרו דנוס, "כדור שלישי למשפחה התורמת רבות לספורט הישראלי והיהודי. זהו כבוד גדול עבורי להיבחר לנשיא הכבוד של הוועד הפראלימפי. הצפייה בספורטאים המדהימים מתחרים בענפי הספורט המגוונים, היא אינה רק סיפור של השראה ותשוקה, אלא הזדמנות לצפות במופעי ספורט ברמה בינלאומית גבוהה. אני מאחל לכל הספורטאים הצלחה רבה, ומצפה לראות את האתלטים הישראלים חוזרים עם מדליות הביתה".

יו"ר הוועד הפראלימפי, ד"ר שוקי דקל, אמר: "אנחנו גאים מאוד בנשיא הכבוד הצעיר והנמרץ שלנו ושמחים שילווה אותנו בשנה מאתגרת זו. אנו מכירים את תולדות משפחתך הציונית ומוקירים את תרומתה לספורט היהודי בישראל ובאוסטרליה. אתה ממשיך את דרכם של סבך ואביך ובטוחים שיחד איתך נוביל את הספורטאים שלנו להישגים מרשימים. אני מודה מקרב לב לך ולצוות שלך על הצטרפותכם למשפחה מעוררת ההשראה שלנו".

ג'יימס ריצ'רדסון, דיוטי פרי, משמשת כותנת החסות המרכזית למשלחת הפראלימפית למשחקי טוקיו 2020. המשחקים הפראלימפים יפתחו בטוקיו ב-25 באוגוסט בהשתתפות כ-4450 ספורטאים שיתחרו במשך 10 ימים ב-22 ענפי ספורט. בימים אלה ובמשך החודשים הקרובים יקבע הרכבה של המשלחת הישראלית למשחקים הפראלימפים. 18 ספורטאים כבר הבטיחו את מקומם בטוקיו. ההנחה היא כי גודל המשלחת יהיה דומה לגודל המשלחת לריו, ויעמוד על כ-30 ספורטאים. גם הפעם כחצי מהם – נשים.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות