קרב ענקים לוהט: הערב המשוגע של מסי ולבנדובסקימסי ולבנדובסקי כיכבו, ברצלונה - באיירן ברבע הגמרג'ונתן אגודלו סיכם לשנתיים, אבוקסיס: ''המצב מוזר''ואן לוון: ''צעד ראשון מושלם'', צומצמו היריבות באלופותליוואי גרסיה נפצע, לוי: ''כרגע זה לא נראה כל כך טוב''בדרך לתואר ראשון: 0:2 למכבי ת''א על הפועל ב''שבני יהודה ובית''ר ירושלים סיימו ב-1:1, גרסיה נפצעטוטו: 0:3 לנתניה על כפ''ס, 1:1 בין מכבי פ''ת לחדרהלא עוצר: רפאלוב כבש בפנדל במחזור הפתיחה בבלגיהקלינגר הבהיר: ''תוך יום או יומיים נצרף בלם לקבוצה''
מימין: סולומון דניאל (אסף הופמן)

חדרה ניצלה מאדום, פסילות השערים היו מוצדקות

רביעי | | 12:06    מאת מערכת ישראל ספורט

סולומון דניאל היה צריך להיות מורחק לאחר עבירה קשה על שכר אלא שה-VAR לא היה בשימוש. השופטים פעלו כמתוכנן בכל ששת השערים שבוטלו בשל נבדל, בוועדה הבהירו שוב את הקריטריונים לנבדלים

הוועדה המקצועית של איגוד השופטים פרסמה היום (רביעי) את מסקנותיה בעקבות אירועי המחזור ה-18 בליגת העל. האירוע המרכזי נגע למשחק בין עירוני קריית שמונה להפועל חדרה, בו מערכת ה-VAR לא פעלה במשך רבע שעה ולכן חדרה הרוויחה לאחר שלא נשלף כרטיס אדום לעברו של סלומון דניאל, שביצע עבירה גסה על מוחמד שכר. הוועדה הדגישה את המקרים בהם ייפסל שער בשל נבדל: השחקן נמצא בתחום רחבת החמש של השוער, השחקן נמצא בסמוך לשוער, השחקן נמצא בכיוון מעוף הכדור.

הפועל חיפה - מ.ס אשדוד

בדקות ה-17, 62 ו-82 פסלו עוזרי השופט שערים לזכות אשדוד לאחר שזיהו נכון עבירות נבדל. בדקה ה-30 פסל עוזר השופט שער לזכות חיפה לאחר שזיהה נכון עבירת נבדל. בדקה ה-26 פעל שופט המסך כמצופה בעת שדיווח לשופט על טעות בזיהוי שחקן שהונף לעברו כרטיס צהוב. השופט פעל כמצופה כאשר שינה את הצהוב בהתאם ומבלי שהלך לבחון במסך, מכיוון שמדובר באירוע עובדתי שאינו נתון לפרשנות.

הפועל רעננה - הפועל באר שבע

בדקה ה-85 פסל עוזר השופט שער לזכות באר שבע (חנן ממן) לאחר שזיהה נכון עבירת נבדל.

עירוני קריית שמונה - הפועל חדרה

בדקה ה-10 היה על השופט להרחיק בכרטיס אדום שחקן של חדרה בגין עבירת משחק חמורה. מדובר בפגיעה בוטה באמצעות פקקים חשופים, המסכנת את שלום היריב. בוועדה הדגישו כי בעת האירוע שיפוט המסך לא היה פעיל, בעקבות תקלה טכנית של זכיין השידור, אשר לא קשורה לשופטי המסך ולכן לא היתה התערבות.

מכבי נתניה - מכבי חיפה

בדקה ה-13 צדק שופט המסך כאשר דיווח לשופט על נבדל בהבקעת שער לזכות נתניה (רועי קהת).

סקציה נס ציונה - הפועל כפר סבא

בדקה ה-82 היה על שופט המסך להימנע מלהמליץ לשופט לבחון אירוע של כרטיס אדום לשוער נס ציונה בגין מניעת הזדמנות ודאית להבקעת שער. אין מדובר במקרה ודאי וברור. יחד עם האמור, על השופט, לאחר שנקרא למסך ובחן את האירוע, היה לפסוק לעבירה כנגד השוער ולהוציא כרטיס צהוב בגין עצירת התקפה מבטיחה.

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות