דריכות במכבי תל אביב, דור פרץ יפתח מול הפועל חיפהבארסה תחכה ללאוטרו עד יולי, עסקה בדרך עם יובנטוס?רוסיה: אושרה כניסת קהל עד 10% מתפוסת האצטדיוןדיווח: ''ליברפול לא תוכל לחגוג זכייה באליפות באנפילד''בלבול בהרכב מאולתר: גרשון מגן, ארד קשר, מאיר באגףעומרי אלטמן התאמן, החלטה תתקבל בסמוך למשחקאבוקסיס יפתח עם שלושה בלמים, שהר לא צפוי לפתוחבאיטליה חוגגים את החזרה, בצרפת זועמים: ''אידיוטים''בשל דרישות המשטרה: אירוע של ''לה פמיליה'' בוטלורד יפתח בהרכב מול ב''ש, גארסיה תורגל כחלוץ חוד
רן בן שמעון עם נשיא ההתאחדות (האתר הרשמי)

בן שמעון: ''משאיר נבחרת טובה יותר מזו שקיבלתי''

שלישי | | 13:29    מאת מערכת ישראל ספורט

המאמן הישראלי, שסיים את דרכו בנבחרת קפריסין לאחר שהוחלט לא להאריך את חוזהו, אמר בטקס הפרידה: ''אני גאה בקדנציה שלי כאן, הנבחרת הזו עוד לא מוכנה לתוצאות, אני מבקש מכם לשפוט רק לפי התהליך''

המאמן הישראלי רן בן שמעון נפרד מנבחרת קפריסין אחרי שנתיים וחצי. כבר אתמול (שני) נודע על עזיבת המאמן את האי השכן, אבל לפני הצהריים הוא התייצב במשרדו של נשיא ההתאחדות הקפריסאית ג'ורג' קוומה והתפטרותו הפכה לרשמית.

בן שמעון אמר: "התקופה שלי כמאמן נבחרת קפריסין היא חלק בלתי נפרד מהקריירה שלי. אני מודה לנשיא ולכל האנשים שעבדתי איתם ולשחקנים הנהדרים, גם מבחינה אנושית וגם בכל הקשור לכישוריהם. אני מאחל לקפריסין את כל הטוב וההצלחה ועוזב במחשבה שהשארתי נבחרת טובה יותר מאשר קיבלתי". עוד הוסיף המאמן: "קפריסין זו לא נבחרת שיכולה לספק תוצאות, אני מבקש מכם, העיתונאים, לא לשפוט את הנבחרת לפי התוצאות, אלא על התהליך שהיא עושה".
 


בן שמעון הוסיף: "אני גאה בנבחרת שלי, כי כשהגעתי לכאן כולם סיפרו לי על הבעיות של השחקן הקפריסאי, אבל ראיתי צעירים שבאים לעבוד קשה, עבדתי עם מקצוענים בשנתיים וחצי הללו. חייתי כאן עם משפחתי והרגשתי חלק מהקהילה, הכרתי כאן חברים ואני חושב שאחזור ושאתם תראו אותי באצטדיונים בקפריסין - גם הטיסות מישראל זולות. יכולנו לסיים במקום השלישי, היינו טובים נגד סקוטלנד, והמאמן הבא שיגיע יצטרך למצוא את ה-DNA המנצח".

את קמפיין מוקדמות יורו 2020 סיימה הנבחרת הקפריסאית במקום הרביעי עם 10 נקודות מתחת לבלגיה ורוסיה, שעלו ישירות אל הטורניר, וגם מתחת לסקוטלנד השלישית. בליגת האומות, בה שובצה קפריסין בדרג ג', היא סיימה במקום השלישי בבית שלה עם חמש נקודות, מתחת לנורבגיה (13) ובולגריה (11). סלובניה סיימה אחרונה בבית הזה עם שלוש נקודות בלבד.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות