עשה היסטוריה: דיא סבע חתם רשמית באל נאסררק בדקה ה-88: לידס ניצחה 0:1 את שפילד יונייטדדולגופיאט זכה במדליית זהב בתרגיל הקרקע בקייבשוב שינוי בהנחיות: הקבוצות לא יוכלו לחזור לאימוניםרובן דיאס יחתום במנצ'סטר סיטי, דסט בדרך לבארסהרשמי: סאקו טורה הושאל לעונה אחת לקריית שמונהמולנסטיין: ''רוקאביצה יכול לעשות צרות לטוטנהאם''דריכות במכבי ת''א: השחקנים עברו בדיקות קורונהחוזר לצהובים: דראגן בנדר חתם רשמית במכבי ת''אהופעת בכורה ליואב למברוזו בליגה הבכירה בצרפת
אדיר כהן ודניאל שקלים בנבחרת (הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)

כדוריד: אושר הסדר הטיעון לשני שחקני נבחרת הנוער

שלישי | | 22:34    מאת מערכת ישראל ספורט

השניים, אמיר שניידר ולידור פסו, הורחקו לשנתיים מכל פעילות בנבחרות, נקנסו ובאיגוד גם המליצו לקחת מהם את מעמד הספורטאי הפעיל בצבא. נקבע סגל הנבחרת לקראת קפריסין במוקדמות אליפות העולם

נבחרת ישראל תצא מחר לקפריסין, לקראת המשחק ביום חמישי מול הנבחרת המקומית בניקוסיה, במסגרת המחזור ה-3 במוקדמות אליפות העולם. המאמנים אולג בוטנקו ואסף לוי קבעו את הסגל למשחק: שוערים - דן טפר ומושיקו אלימלך. שחקני פינות - גיל פומרנץ, יובל כץ, טל הרשקוביץ ועמית סטלמן. מקשרים: ניבו לוי, אדיר כהן, ליאו גורמן, דניאל מוסינדי וירמי סידי. פיבוטים: דניאל שקלים ושניר נציה.

גיל פומרנץ במדי הנבחרת (הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)
המאמנים מתכוונים לערוך גם רוטציה לקראת המשחק השני מול קפריסין בשבת (18:00, היכל שלמה בת"א), כאשר שחקנים כמו תום שם טוב, עדן ג'ינג'י, שלומי צייטלר, עוז חממי, יונתן דיין ותומר בודנהיימר עשויים לקבל הזדמנות. זאת כמובן בשל רצף המשחקים - 4 ב-10 ימים, כאשר ביום רביעי בשבוע הבא הנבחרת תמודד בפינלנד, ובשבת לאחר מכן (ב-11 בחודש) היא תארח במשחק האחרון וייתכן הקובע את נבחרת יוון בת"א. בשני המשחקים הראשונים בקמפיין - הנבחרת ניצחה בת"א את פינלנד 32:33, אבל נוצחה במשחק השני ביוון 26:25, והמטרה הראשונית היא כמובן להשיג צמד ניצחונות מול קפריסין שמדורגת במקום האחרון בבית. הנבחרת תחסר שחקנים מובילים - בהם רם טורקניץ, יוסי אפו ועמית גל שאינם כשירים.

דיין בית הדין לספורט, עו"ד צבי רוזין, אישר היום את הסדר הטיעון לעונש של שחקני נבחרת הנוער המושעים, אמיר שניידר ולידור פסו. העונש כולל הרחקה של שנתיים מכל פעילות בנבחרות ישראל, 75 שעות של תרומה בפעילות למען הקהילה, המלצה ללקיחת מעמד הספורטאי הפעיל (החלטת הצבא) וקנס של 5000 שקל בעקבות העבירה של התקנון האתי. השחקנים הביעו חרטה על המעשים, והם לא יוכלו לבקש הקלה בעונש. המשמעות מבחינת הנבחרת הצעירה, שהם לא יוכלו להשתתף באליפות אירופה לנבחרות עתודה בקיץ, אבל יוכלו להצטרף לפעילות ולשחק במסגרת קבוצות.

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות