קינגסלי קומאן עבר ניתוח בעקבות בעיה לבבית קלהפלה מתאושש: ''תודה לכולם, ממשיך להחלים ולחייך''עדיין ללא ניצחון בליגה: ניוקאסל ולידס נפרדו ב-1:1כבוד: סטיפה פריצה הוא שחקן השבוע בקונפרנס ליגקלינגר לקראת פ''ת: ''מאמין שהשחקנים יגיעו מוכנים''משלימים את הסגל: דיוואן הרננדז חתם בהפועל ת''אבן שמעון: ''אנחנו עדיין מחפשים את האיזון והזהות שלנו''עם אימון בצאת כיפור: מכבי ת''א מארחת את חיפהקוואס: ''סבע המליץ לי לבוא למכבי ת''א, זו במה גדולה''שרון מימר: ''חוסר הצדק העיב על המשחק הטוב שלנו''
השחקניות נפגשות עם משה כהן (איגוד הכדורמים)

לפני יורו 2020: שחקניות הכדורמים פגשו ניצול שואה

שלישי | | 21:11    מאת מערכת ישראל ספורט

בסוף השבוע הקרוב נבחרת כדורמים לנשים תצא לאליפות אירופה בהונגריה ורגע לפני, השחקניות קיימו מפגש עם משה כהן, ניצול השואה מבודפשט, שם תיערך האליפות. הנבחרת סיימה עשירית ביורו הקודם

בסוף השבוע תצא נבחרת כדורמים הנשים לאליפות אירופה שתיערך בבודפסט, והיום התקיים מפגש מרגש בין ניצול השואה מבודפסט, משה כהן, לבין המשלחת, שהתרגשה לשמוע את סיפורו המיוחד של כהן מקיבוץ הזורע.

המפגש נערך בביתה של יור האיגוד רויטל גלוסקא כהן, שתרגמה את דברי כהן (אביה של בעלה ינאי) למאמן הנבחרת היווני דימיטריס מברוטאס ועוזרו הסרבי מילוש ברדיץ. חייו של כהן אגב ניצלו בבודפסט בדיוק היום לפני 74 שנים, בתאריך 31.12.1945.

השחקניות נפגשות עם משה כהן (איגוד הכדורמים)
הנבחרת, שסיימה עשירית ביורו 2018 ויוצאת אל הופעה שניה ברציפות במפעל, תמריא תחילה אל מחנה אימון בסרביה ומשם תיסע באוטובוס להונגריה, אל האליפות עצמה.

אל הסגל הצטרפו השבוע שלוש הליגיונרית, מקנזי מונה המשחקת בברצלונה, וכן ענבר גבע וליאור בן דוד מליגת המכללות באמריקה. 

נגישות