אבל בספרד: מאמן העבר רדומיר אנטיץ' מת בגיל 71פרסה: ליברפול לא תוציא את עובדי המועדון לחל''תהפועל ת''א: נציג הבעלים בועז תושב החלים מקורונהסוכם: שכרו של יוסי אבוקסיס יקוצץ ביותר מ-30 אחוזמכבי חיפה הפתיעה את המנויים בני ה-70 ומעלהשכר השחקנים באיטליה יקוצץ במידה והעונה תבוטלטרגדיה: אימו של גווארדיולה מתה מקורונה בגיל 82רוטנשטיינר שוחח עם חסון והתבקש לקצץ בשכרומשחקי העולם בברמינגהם שבארה''ב נדחים ל-2022''פיפ''א תאפשר לסיים את 2019/20 ללא הגבלת זמן‎''
אצטדיון לוסייל בקטאר (רועי ינקלוביץ)

גורם בכיר בקטאר: ''ישראלים יוכלו לבקר במונדיאל''

שישי | | 10:32    מאת רועי ינקלוביץ, דוחא

שליח ''ישראל ספורט'' הוא העיתונאי הישראלי הראשון שמבקר באצטדיון לוסייל בקטאר, בו יתקיים גמר מונדיאל 2022. גורם בכיר המקורב למארגנים הבהיר חד משמעתית: ''בקטאר מפרידים בין ספורט ופוליטיקה''

"ישראלים יוכלו לבקר במונדיאל, כמו כל אזרחי העולם. בקטאר מפרידים בין ספורט ופוליטיקה" - כך הבהיר הבוקר (שישי) גורם בכיר המקורב למארגנים לישראל ספורט בסיור שנערך הבוקר לתקשורת באצטדיון לוסייל, שיארח את גמר הגביע העולמי ב-2022.

בנושא אחר מנהל הפרוייקט המהנדס,תמים אל עבד סיפר לישראל ספורט כי האצטדיון בעיר לוסייל צפוי להיות מוכן ברבעון האחרון של 2021, כאשר כ-6,000 פועלים הגרים בסמוך לאצטדיון עובדים בהקמתו בתנאים טובים. 

האצטדיון מבפנים (רועי ינקלוביץ)
האצטדיון מבפנים (רועי ינקלוביץ)
מנהל הפרוייקט תמים אל עאבד (רועי ינקלוביץ)
כך האצטדיון ייראה (הדמיה: FIFA)
מבנה האצטדיון מתוכנן להיות עגול כמעט לגמרי, והוא יחולק לשתי טבעות מושבים, בתכולה כוללת של 86,250 מושבים. האצטדיון יוקף מבחוץ בבריכת השתקפות, שמעליה יעברו שישה גשרים. את התעלה והאצטדיון יקיפו מגרשי חנייה ורחבה להולכי רגל שמובילה למערך בניינים המשמשים את האצטדיון, שיכלול בתוכו בית מלון ואת משרדי האצטדיון. גג האצטדיון יהיה בעל צורת אוכף, ובעל יכולת לפתיחה וסגירה מלאה בהתאם לתנאי האקלים. העבודות להקמת האצטדיון החלו באפריל 2017, כאשר לאחר גביע העולם מספר מקומות הישיבה באצטדיון יוקטן לכ-20,000 מושבים.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות