בפעם השביעית בקריירה: ליאו מסי זכה ב''כדור הזהב''נשים: ראשל''צ ספגה הפסד ראשון בליגה, ר''ג ניצחהרונאלדו תוקף: ''השתמשו בי כדי לקדם את כדור הזהב''פורסמו 11 המועמדים לתואר שער השנה של פיפ''אפ.ס.ז' הודיעה: ניימאר ייעדר בין שישה לשמונה שבועותבירם כיאל: ''מפגש עם בית''ר ירושלים זה כמו דרבי''מכבי חיפה גינתה: ''זהו אירוע ונדליזם מכוער ומביש''ח''כ דוידסון: ''אין מתקנים, אגודות, וחינוך לספורט''קומאן: ''אנחנו צריכים נקודות, זה לא קל לשחק בדוחא''מנחם קורצקי הודה: ''כשלא מבקיעים אז זה יושב בראש''
שחקני נבחרת ישראל (אתר FIBA)

כדורסל: משחק הנבחרת מול רומניה נדחה ביום אחד

רביעי | | 14:43    מאת מערכת ישראל ספורט

המפגש שיתקיים בהיכל קבוצת שלמה הוזז מה-23.2 ל-24.2, כאשר היום הזה אמור לעזור לנבחרת בהכנות שלה בחלון הראשון של מוקדמות אליפות אירופה. היום תפתח מכירת הכרטיסים למשחקים

משחקה של נבחרת ישראל נגד רומניה במסגרת מוקדמות אליפות אירופה נדחה ביום מיום ראשון ה-23.2 ליום שני ה-24.2. לפני מספר ימים פנה איגוד הכדורסל לאיגוד ברומניה וביקש את הסכמתו לדחיית המשחק. בזכות היחסים הטובים בין האיגודים שחתומים על הסכם שיתוף פעולה, הרומנים נעתרו לבקשה שגם אושרה ע"י פיב"א והמשחק נדחה ביום.

היום הזה אמור לעזור לנבחרת בהכנות שלה בחלון הראשון של מוקדמות אליפות אירופה. הנבחרת תתכנס ביום שני ה-17.2 וכבר ביום חמישי תשחק בחוץ נגד פולין שבקיץ האחרון סיימה במקום השמיני את משחקי גביע העולם בסין. הנבחרת תחזור למחרת ארצה ותתחיל בהכנות למשחק נגד רומניה כך שיום אימונים נוסף יכול לעזור בהכנות.

המשחק יתקיים בהיכל קבוצת שלמה והאיגוד יארח במשחק את אוהדי האולטראס מגבעת שמואל, שיצרו אווירה נהדרת במשחקי נבחרת התעודה באליפות אירופה בקיץ האחרון. היכל קבוצת שלמה הפך לבית של נבחרות ישראל. נבחרת העתודה זכתה בו באליפות אירופה האחרונה ובמסגרת משחק מוקדמות גביע העולם העמידה הנבחרת הבוגרת מאזן מושלם של 0-4 באולם הזה.

האיגוד קבע את המשחק לשעה 19:00 כדי לאפשר לקהל צעיר לצפות במשחק ולחזור הביתה בשעה סבירה היום תפתח מכירת הכרטיסים למשחקים והאיגוד קבע מחירים זולים, 30 שקלים מאחורי הסל ו-50 ביציע המרכזי במטרה למלא את האולם וליצור אווירה ביתית לנבחרת.

נגישות