בפעם השביעית בקריירה: ליאו מסי זכה ב''כדור הזהב''נשים: ראשל''צ ספגה הפסד ראשון בליגה, ר''ג ניצחהרונאלדו תוקף: ''השתמשו בי כדי לקדם את כדור הזהב''פורסמו 11 המועמדים לתואר שער השנה של פיפ''אפ.ס.ז' הודיעה: ניימאר ייעדר בין שישה לשמונה שבועותבירם כיאל: ''מפגש עם בית''ר ירושלים זה כמו דרבי''מכבי חיפה גינתה: ''זהו אירוע ונדליזם מכוער ומביש''ח''כ דוידסון: ''אין מתקנים, אגודות, וחינוך לספורט''קומאן: ''אנחנו צריכים נקודות, זה לא קל לשחק בדוחא''מנחם קורצקי הודה: ''כשלא מבקיעים אז זה יושב בראש''
ברוך שמאילוב ואורן סמדג'ה (איגוד הג'ודו)

מאסטרס בסין: ברוך שמאילוב סיים במקום החמישי

חמישי | | 20:34    מאת מערכת ישראל ספורט

הג'ודוקא הישראלי (עד 66 ק''ג) אמנם הפסיד בקרב על הארד לבשקו יונדופרנלי המונגולי, אך מתקרב מאוד להבטחת המקום באולימפיאדת טוקיו 2020 בשל ההדחה של טל פליקר בשלב מוקדם של התחרות

תחרות המאסטרס היוקרתית בסין, שמזמינה אליה את 32 הג'ודוקות הטובים בעולם ומעניקה את הניקוד הכי גבוה למעט האולימפיאדה ואליפות העולם, נפתחה הבוקר (חמישי) בהשתתפותם של שישה ישראלים, מתוך 14 במשלחת. ברוך שמאילוב סיים במקום החמישי לברוך שמאילוב, בעוד יתר ספורטאי הנבחרת שהתחרו ביום הראשון לתחרות הפסידו בקרבות מוקדמות.

גברים

ברוך שמאילוב (66- ק"ג) החל את יום הקרבות עם ניצחון מול אבדולה אבדולזלילוב מרוסיה שספג שלושה עונשים, המשיך עם ניצחון מול האיטלקי מטאו מדבס באיפון וברבע הגמר גבר על לימאוון קים מדרום קוריאה. בחצי הגמר הפסיד שמאילוב לקרלן גמבולד והמשיך לבית הנחומים שם הפסיד בגולדן סקור בקרב על מדליית הארד למונגולי בסקהו יונדונפרנלי ובכך סיים את התחרות במקום החמישי. טל פליקר (66- ק"ג) ניצח בוואזרי את דניס ויירו ממולדובה אך לאחר מכן הפסיד בגולדן סקור לאדריאן גומבוץ' מסלובניה.

נשים

שירה ראשוני (48- ק"ג) ניצחה את מוניקה אנגורייאנו מרוסיה עם שלושה עונשים אך הפסידה למרוסה סטנגר מסלובניה. גפן פרימו (52- ק"ג) החלה עם ניצחון בסיבוב הראשון מול אנג'ליקה דלגאדו מארצות הברית ובסיבוב השני הפסידה לשווצרית אוולין צ'ופ. תמנע נלסון לוי (57- ק"ג) החלה עם ניצחון באיפון מול ג'נדי קים מדרום קוריאה אך הפסידה בסיבוב השני בגולדן סקור לצ'ן לינג ליאן. גילי כהן (52- ק"ג) הפסידה בקרב הראשון לאנדראה צ'יטו מרוסיה.

נגישות